Оголошення
дислокация
Map
Головна

«Країна дитинства – країна добра»

Сьогодні всі наші думки і почуття об'єдналися в одному загальному пориві бажання жити у мирі. Саме тому програма присвячена Дню захисту дітей, яка пройшла в бібліотеці для дітей №8 була про мир. На майданчику біля бібліотеки, вранці, 2 червня, зібралися діти з шкільних літніх таборів Корабельного району. Разом з веселими персонажами Веселкою і «Врединой» діти грали, танцювали і говорили про те, що ж потрібно для миру на землі і як добре жити у світі. За допомогою чарівного Квіточки – «Семицветика» і його пелюсток діти дізналися про те, що потрібно дружити і бути добрим, і обов'язково допомагати один одному. Дітлахам сподобалося танцювати, плескаючи в долоні, вони швидко розучили веселий танець «Чівава», голосно прокричали примовку про мир і літо та із задоволенням пострибали на скакалках.

DZD2014-4

DZD2014-5

На свято завітали з подарунками гості: голова Корабельної організації Товариства Червоного Хреста України Тетяна Медвєдєва, представник сектору кримінальної міліції у справах дітей, який нагадав дітям про Правила безпечної поведінки під час літніх канікул. Від адміністрації Корабельного району діти отримали смачне морозиво. Кульмінація програми - запрошення дітей до участі у програмі літнього читання «Різнобарвне книжкове літо - 2014».

DZD2014-6

 

spartSCHOOL1Гарне здоров'я – відмінне навчання

28 травня в Дитячо-юнацькому спортивному оздоровчому комплексі м. Миколаєва (директор Ігор Болотов) відбулось урочисте підведення підсумків шкільної Спартакіади Корабельного району за 2013-2014 навчальний рік.

Спартакіада в Корабельному районі серед учнів загальноосвітніх шкіл району - це ініціатива адміністрації Корабельного району та міського управління освіти . Вона стала традиційною і викликає незмінно великий інтерес і активність, як у школярів, так і у викладачів навчальних закладів району.

spartakiada_2014-1.jpg

В урочистому закритті спартакіади взяли участь голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов, голова ТОВ "МСП Ніка-Тера" Олександр Гайду, депутат Миколаївської міської ради Олександр Жолобецький, заступники голови адміністрації району Валентин Красножон, Олександр Гвозденко, регіональний інспектор міського управління освіти Тетяна Калініченко, відповідальний за спортивно-масову роботу в Корабельному районі Олег Бабієнко.

spartakiada_2014-3

spartakiada_2014-4

Голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов вручив учасникам спартакіади грамоти, кубки, дипломи та подарунки. Переможці отримали спортивну форму від голови ТОВ "МСП Ніка-Тера" Олександра Гайду, а Олександр Жолобецький вручив святкові сертифікати.

spartakiada_2014-5

spartakiada_2014-6

Регіональний інспектор міського управління освіти Тетяна Калініченко вручила кубок збірній команді Корабельного району, яка посіла перше місце в XIII –й обласній спортивній грі серед загальноосвітніх навчальних закладів.

Справжнє спортивне свято прикрасили своїми виступами вихованка секції художньої гімнастики ДЮСОК Чорнобривець Ангеліна (тренер-викладач Чикал Дар'я) та вихованці Дитячого Центру позашкільної роботи танцювальний клуб "Кураж" (керівник Пруднікова Ніла).

 

Шановні керівники підприємств, установ та організацій, голови профспілкових комітетів та представники трудових колективів м. Миколаєва!

Керуючись ст. 2 Закону України „Про колективні договори і угоди", ч.7 ст. 65 Господарського кодексу України, ст.ст. 11,12 Кодексу Законів про працю України, ст. 19, ст. 20 Закону України „Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності", Генеральною угодою та висловлюючи прагнення й готовність до ділового конструктивного співробітництва щодо стабілізації та зростання виробництва, забезпечення життєдіяльності соціальної сфери, посилення соціального захисту та підвищення життєвого рівня населення міста, повідомляємо про продовження колективно-договірної компанії у 2014 році.

Локальний нормативний акт, яким є колективний договір укладається з метою забезпечення ефективної виробничої діяльності, регулювання соціально-трудових відносин, захисту соціально-економічних прав трудящих та їх сімей, підвищення життєвого рівня населення в умовах ринкових реформ на підприємствах, в організаціях та установах.

Сфера укладення колективних договорів - це підприємства, установи, організації незалежно від форм власності і господарювання, які використовують найману працю і мають право юридичної особи.

Розробка і укладення колективного договору проводиться на підставі чинного законодавства.

Кодексом законів про працю України та Законом України "Про колективні договори і угоди" визначені правові засади розробки, укладання та виконання колективних договорів і угод з метою сприяння регулювання трудових відносин та соціально-економічних інтересів працівників і власників.

Зміст колективного договору, згідно чинного законодавства, визначається сторонами в межах їх компетенції та може передбачати додаткові порівняно з чинним законодавством і угодами гарантії, соціально-побутові пільги.

Укладений колективний договір підлягає повідомній реєстрації.

Порядок повідомної реєстрації галузевих і регіональних угод, колективних договорів визначений Постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 р. за № 115.

У м. Миколаєві повідомну реєстрацію колективних договорів проводить управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, за адресою: вул. Мала Морська, 19, каб. 11, тел. для довідок: 37-68-08, 37-68-00.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті міської ради.

 

pensionУВАГА! ЗМІНИ В ЗАКОНОДАВСТВІ!

Управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м.Миколаєва повідомляє, що Законом України від 27.03.2014 № 1166 “Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні” внесено зміни до Закону України “Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування” якими встановлено, що юридичні та фізичні особи, які здійснюють операції з купівлі іноземної валюти в безготівковій та/або готівковій формі, сплачують збір на обов’язкове державне пенсійне страхування у розмірі 0,5 відсотка від суми операції з купівлі іноземної валюти в безготівковій та/або готівковій формі. Зазначені зміни набрали чинності 1 квітня 2014 року.

Банки подають до 20 числа місяця, що настає за звітним, до органів Пенсійного фонду України звіт про нарахування (утримання) та сплату збору на обов'язкове державне пенсійне страхування при здійсненні операцій з купівлі іноземної валюти юридичними та фізичними особами у безготівковій та/або готівковій формі у порядку та за формою, визначеними Кабінетом Міністрів України.

Пенсійним фондом України розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 1998 р. № 1740”, яким передбачено форму Звіту про нарахування та сплату збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з операцій з купівлі іноземної валюти у безготівковій та/або готівковій формі. На сьогодні зазначений проект знаходиться на погоджені із зацікавленими міністерствами та відомствами.

Звіт про нарахування та сплату збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з операцій з купівлі іноземної валюти у безготівковій та/або готівковій формі платники подаватимуть, після прийняття Кабінетом Міністрів України вищезазначеної постанови.

За додатковою інформацією Ви можете звернутися до управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва за адресою: вул. Артема 1-Б, каб. 14, 23 тел.: 25-50-50, 63-50-40, 63-50-41.

Адміністрація Управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва.

 

konferenc

 

Шановні мешканці приватного сектору Корабельного району!

Ми живемо в одному з привабливих районів міста Миколаєва, розташованому на березі Бузького лиману. Мрія кожного мешканця Корабельного району – з гордістю сказати: «Наш район самий найкращій та чистий».

16 травня 2013 року Миколаївською міською радою було прийнято рішення № 28/10 «Про внесення змін та доповнень до рішення Миколаївської міської ради від 19.04.2007 р. № 12/21 «Про затвердження Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві». Реалізація положень цих Правил стане першим кроком до втілення нашої мрії.

Правила благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві регулюють права й обов’язки учасників правовідносин в галузі благоустрою території міста, визначають комплекс заходів, необхідних для забезпечення чистоти і порядку в місті.

Дійсними Правилами визначається порядок благоустрою міста, його санітарний стан – утримання територій, прилеглих до приватних домоволодінь.

Благоустрій та утримання земельної ділянки і прилеглої до неї території містять у собі:

- постійне утримання у чистоті та порядку власних і прилеглих територій;

- утримання у належному стані під’їзних шляхів до житлових будинків;

- своєчасне прибирання в літній період від піску, сміття і бур’янистої рослинності, а в зимовий період від снігу і льоду проїздів та пішохідних доріжок;

- періодичний ремонт і фарбування фасадів будинків, огорож і парканів;

- постійна ліквідація карантинних рослин на прибудинкових територіях;

- наявність покажчиків будинків;

- укладання договору на вивіз твердих побутових відходів зі спеціалізованою організацією.

На прилеглій до житлового будинку території не допускається складування побутових відходів і будівельного сміття, відходів виробництва, тари, спилу дерев, опалого листя.

При проведенні ремонту або будівництва власники приватних домоволодінь узгоджують з адміністрацією району місце для тимчасового складування будівельних матеріалів і будівельного сміття на час проведення ремонту з періодичністю вивозу не рідше 1 разу на тиждень.

Не допускається спалювання листя, гілок, сміття.

Забороняється розміщення зливових ям на територіях, прилеглих до приватних домоволодінь.

Проведення усіх видів земельних, будівельних, монтажних робіт повинно здійснюватись при наявності відповідного дозволу.

У випадку виявлення порушень норм, передбачених даними Правилами посадові особи адміністрації району складають на правопорушника протокол про адміністративне правопорушення та направляють його на розгляд до адміністративної комісії при адміністрації району. На винних осіб накладається штраф у розмірі від 340 до 1360 гр. для фізичних осіб, передбачений Кодексом України «Про адміністративні правопорушення».

 

rusal Відзвук Новорічного марафону компанії РУСАЛ - інвалідний візок знайшов свого маленького адресата.

Працівники Миколаївського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді взяли активну участь у Новорічному марафоні компанії РУСАЛ «Віримо в дива - творимо дива!».

Їх команда «Палкі серця» зробила чимало добрих справ і в результаті посіла друге місце, одержавши з рук генерального директора МГЗ Дмитра Мирного сертифікат на 5 тис. грн. Ще тоді члени команди вирішили витратити ці кошти на добру справу - придбання інвалідного візка для семирічної дівчинки Ольги Мазур, якій лікарі поставили страшний діагноз - ДЦП. Через складнощі на митниці чекати замовлену коляску довелося більше трьох місяців, і ось нарешті такий цінний і довгоочікуваний подарунок знайшов свого адресата. Оля живе з татом, бабусею і дідусем. Мама дівчинку кинула, відмовившись виховувати хвору дитину.

kolaska_rusal_1

kolaska_rusal_2

- Дмитро Вікторович, Олін тато, незважаючи на те, що має другу групу інвалідності по зору, присвячує дочці всі свої сили і вільний час, - каже капітан команди «Палкі серця» Вікторія Ковальчук. - Щоб дівчинка могла знайомитися з навколишнім світом, тато купував звичайні дитячі коляски (спеціалізовані - дорогі, і родині не по кишені), але через погану якість доріг вони швидко ламалися. А Оля - дитина дуже чуйна, допитлива, творча, тому ми всією командою вирішили допомогти цій дружній родині.

- Тепер, завдяки доброті колективу міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, перед Олею відкриваються нові унікальні можливості, - вважає директор ЦСП компанії РУСАЛ Олена Ожема. - Дівчинка зможе частіше спілкуватися з іншими дітьми, гуляти вулицею, відвідувати реабілітаційний центр, а значить, їй буде легше адаптуватися в соціумі. Сім'я Мазур також бере участь в нашій програмі «Допомога дітям -інвалідам Корабельного району», щомісяця у нас в ЦСП вони отримують підгузки.

- У цей складний час така допомога для нас дуже істотна, - каже бабуся Ольги Любов Володимирівна. - Спасибі велике і компанії РУСАЛ, і центру соціальних служб, які про нас не забувають, допомагають нам. Ми всі свої гроші витрачаємо на ліки для Олі, а зараз, коли все так подорожчало, нам особливо складно. Ми раді, що тепер наша дівчинка зможе нормально пересуватися, бувати на свіжому повітрі. Це ж буде сприяти її ефективному розвитку. А нам більшого для щастя і не треба.

 

pasport_mnogodet

Відділом у справах сім'ї, молоді, культури та спорту адміністрації станом на 19.05.2014 було видано: 14 посвідчень батьків багатодітної сім'ї та 39 посвідчень дитини з багатодітної сім'ї. Відповідно до Закону України від 19.05.2009 р. № 1343-VI «По внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань соціального захисту багатодітних сімей», який набув чинності з 1 січня 2010 року, для багатодітних сімей (виховують від 3-х і більше дітей) передбачено низку пільг для батьків і дітей.

Батьки багатодітних родин мають право на отримання пільг:

- 50% знижка плати за користування житлом (квартплата) в межах норм, передбачених чинним законодавством (21 кв. м загальної площі на кожного члена сім'ї, який постійно проживає в житловому приміщенні (будинку) та додатково 10,5 кв. м на сім'ю);

- 50% знижка плати за користування комунальними послугами (газопостачання, електропостачання та інші послуги)та вартості скрапленого балонного газу для побутових потреб в межах норм, визначених законодавством;

- 50% знижка вартості палива, у тому числі рідкого, в межах норм, визначених законодавством, якщо відповідні будинки не мають центрального опалення;

- 50% знижка абонентської плати за користування телефоном, а також позачергове встановлення квартирних телефонів.

Діти із багатодітних сімей мають право на наступні пільги:

- право на безоплатне одержання ліків за рецептами лікарів;

- щорічне медичне обстеження і диспансеризацію в державні та комунальні заклади охорони здоров’я із залученням необхідних спеціалістів, а також компенсацію витрат на зубопротезування;

- першочергове обслуговування в лікувально-профілактичних закладах, аптеках та першочергову госпіталізацію;

- безоплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту (крім таксі) автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і міжміських маршрутів, утому числі внутрірайонних, внутрі- та міжобласних незалежно від відстані та місця проживання;

- безкоштовне отримання послуг з оздоровлення та відпочинку відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок»;

- діти з багатодітних сімей, у складі яких є п’ятеро і більше дітей, а також особи віком від 18 до 23 років із таких сімей звільняються від плати за навчання у вищих навчальних закладах державної та комунальної форм власності усіх рівнів акредитації, за умови, що певний кваліфікаційний рівень вони здобувають вперше.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3292
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1125014

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

проспект Богоявленський, 314

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"