Оголошення
дислокация
Map
Головна

info_logoЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ

16.07.2014

Силами громадських працівників організовано проведення робіт з санітарного очищення берегової зони по вул. Металургів.

*******

Силами громадських працівників продовжуються роботи з санітарного очищення берегової зони по вул. Металургів та пляжної зони «Чайка». Організовано прибирання зеленої зони по вул. Ленінградської (між будинками 3Г та 7А).

*******

Продовжуються роботи з поточного ремонту мереж зовнішнього освітлення по вул. Лазарева та вул. Адмірала Ушакова. Виконано покіс трави на пустирі уздовж пр. Жовтневого від СК «Водолій» до вул. Ленінградської.

 

pensionЛегалізуємо трудову зайнятість.

Проблема легалізації заробітної плати сьогодні визначена урядом як першочергова. Її вирішення залежить від створення розумної та справедливої системи оподаткування фонду оплати праці. Не менш важливий аспект - податкова культура роботодавців та правова освіта найманих працівників.

Від прихованої зайнятості зазначають значних втрат громадяни і бюджет держави.

докладно

 

pensУправління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м.Миколаєва повідомляє:

Про випадки некоректного подання страхувальниками звітів

та

Про стан контрольно-перевірочної роботи відділу надходження, прогнозування платежів, обліку застрахованих осіб та контрольно – перевірочній роботи управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м.Миколаєва за І півріччя 2014 року

 

докладно...

 

КОРАБЕЛЬНИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ у м. МИКОЛАЄВІ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

інформує

За поточний період 2014 року в Корабельному районі виникло 68 пожеж (за аналогічний період 2013 року - 66 пожеж - збільшення на 3,03 % ), з них «пожежі у житловому секторі» – 22 (2013 рік 22 пожежі 0,0 % ) пожежі на об'єктах - 2 (2013 рік 5 пожеж зменшення на 40 %) пожеж на транспорті - 6 (2013-5 збільшення на 20 %) та на відкритих територіях – 30 (2013 рік 34 зменшення на 11,76%).

далі

 

ЗВІТ ПРО РОБОТУ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ У ПЕРШОМУ ПІВРІЧЧІ 2014 РОКУ

 

ДЯКУЄМО ЗА ДОБРУ СПРАВУ

Кажуть, найвища наука життя - мудрість, а найвища мудрість - бути доброчинним.

11 липня трьом сім'ям з м. Славянськ та м. Краматорськ (Сава, Радченко, Лагода), які тимчасово мешкають у Корабельному районі та потребують соціальної підтримки й уваги, було вручено Сертифікати на адресну грошову допомогу (по 500 грн. кожній сім'ї).

Доброчинцем у цій добрій справі став керівник підприємства, у якого серце завжди відкрите для добра. Акцію соціального напрямку адміністрації фінансово підтримав директор ТОВ «Миколаївський тепловозоремонтний завод» Симченка В'ячеслава Валентиновича.

Адміністрація Корабельного району висловлює подяку В'ячеславу Валентиновичу та його колективу за співпрацю і взаєморозуміння на благо громади району.

 pereselenz_11-07-14

 

info_logoЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ

10.07.2014

Комісія з питань легалізації зайнятості населення провела черговий рейд. В ході рейдової перевірки за участю фахівців адміністрації районі, департаменту праці та соціального захисту населення, районного центру зайнятості, ДПІ району, управління ПФУ та інших установ району було перевірено 11 фізичних осіб підприємців. Всього було виявлено 4 порушень, які стосуються питання реєстрації трудових відносин з найманими працівниками.

******

 10 липня 2014 року відбувся другий етап соціальний проект «ПОМОГИ ВЕТЕРАНУ» підприємства ТОВ «Миколаївський тепловозоремонтний завод» (Симченко В'ячеслав Валентинович).

16 ветеранів Великої Вітчизняної війни отримали Сертифікати на адресну грошову допомогу.

sertifikat1sertifikat2sertifikat3

 

pensionУправління Пенсійного фонду України в Корабельному районі повідомляє:

через необхідність економного та раціонального використання державних коштів Верховною Радою був прийнятий Закон «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» № 1166-VII від 27.03.2014 р.

З поміж багатьох заходів нормативний документ також передбачає введення змін до Податкового кодексу України стосовно податку на доходи фізичних осіб, які набрали чинності з 1 липня 2014 року. Статтю 164 розділу IV Податкового кодексу доповнено підпунктом 164.2.19: «Суми пенсій (включаючи суму їх індексації, нараховану відповідно до закону) або щомісячного довічного грошового утримання, отримуваних платником податку з Пенсійного фонду України чи бюджету згідно із законом, якщо їх розмір перевищує десять тисяч гривень на місяць, – у частині такого перевищення, а також пенсій з іноземних джерел, якщо згідно з міжнародними договорами, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, такі пенсії підлягають оподаткуванню чи не оподатковуються в країні їх виплати».

Отже, з 1 липня 2014 року, з суми нарахованої пенсії разом з індексацією, що перевищує 10 тисяч гривень на місяць, органи Пенсійного фонду, як податкові агенти, утримують податок на доходи фізичних осіб.

Ставка податку становить 15 % бази оподаткування, якщо досягає 10 мінімальних заробітних плат на 1 січня звітного року (у 2014 році 1218,00*10=12180,00) то застосовується ставка 17 % для суми що перевищує 10 мінімальних заробітних плат.

Одноразові виплати, такі як допомога на поховання, грошова допомога відповідно до п.7-1 Прикінцевих положень Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» не підлягають оподаткуванню.

Від запровадження цієї норми бюджет буде отримувати щомісяця додаткові надходження.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3331
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1153679

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

проспект Богоявленський, 314

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"