Оголошення
дислокация
Map
Головна

rusalДиплом профкому

24 квітня відбувся VI Пленум Миколаївського обласного комітету профспілки працівників державних установ. Одним з питань на порядку денному було питання щодо підведення підсумків обласного конкурсу на кращий колективний договір за 2013 рік.

Колектив адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради став переможцем та отримав Диплом II ступеню.

 

pensionУВАГА! ЗМІНИ В ЗАКОНОДАВСТВІ!

Управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва доводить до відома, що 27.03.2014 прийнято Закон України №1166 - VII «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» (далі - Закон № 1166).

Статтею 8 Закону № 1166 встановлено нові пропорції розподілу єдиного внеску за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування.

докладно

 

rusalМолодіжна рада проммайданчика МГЗ - перезавантаження

На звітно -виборчій конференції молодіжної ради проммайданчика МГЗ підбили підсумки за 2013 рік і переобрали актив.

У 2013 році молодіжна рада проммайданчика МГЗ працювала за чотирма напрямками: виробничий, освітній, культурно -масовий і соціальний. На ділянці кальцинації і в ДБМП пройшли воркшопи.

докладніше

 

mot_emblema«28 КВІТНЯ – ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ»

«День охорони праці в Миколаєві в 2014 році» Міжнародна організація праці оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці з тим, щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, а також до того, яким чином створення і просування культури охорони праці може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці.

Ідея проведення Всесвітнього дня охорони праці бере початок від Дня пам'яті загиблих працівників, вперше проведеного американськими і канадськими трудящими в 1989 році в пам'ять про працівників, загиблих і травми на виробництві. Вперше він відзначався у 2003 році.

читати далі...

 

Поспішайте робити добро

18 квітня, на передодні великого християнського свята Великодня, заступник голови адміністрації Корабельного району Красножон В.Л. та делегація жінок третього підрозділу комунального підприємства Миколаївського міського бюро технічної інвентаризації на чолі з начальником Задерей І.Л. відвідали військовослужбовців військової частини, яка розташована на території Корабельного району м. Миколаєва.

Захисникам Вітчизни милосердні жінки привезли запашні паски, крашанки та інші продукти для святкового столу з побажаннями добра і миру у нашому домі – Україні.

vijsko1vijsko2

vijsko3vijsko4

 

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні громадяни!

30 квітня 2014 року з 10.00 до 12.00 у приміщенні Корабельного відділу державної виконавчої служби Миколаївського міського управління юстиції буде здійснено виїзний прийом громадян керівництвом управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Миколаївській області.

З метою попереднього запису на прийом громадян звертатись в каб. № 19 (вул. Артема, 1- А)

 

logo-blueБлагочинні справи

17 квітня, у рамках міської весняної акції «Свято деревонасадження, санітарного очищення та благоустрою міста Миколаєва», представники морського спеціалізованого порту «Ніка – Тера» на чолі з головою правління Олександром Гайду, голова адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради – Олександр Цуканов, заступники голови адміністрації – Ігор Копійка і Олександр Гвозденко, а також вихованці вищого професійного училища суднобудування і Дитячо – юнацького спортивного оздоровчого комплексу висадили 150 катальп по вулиці Айвазовського.

Сподіваємось, що «зелений оазис» буде надихати мешканців району лише на добрі справи.

subbotnik-16_04_14-1subbotnik-16_04_14-2

subbotnik-16_04_14-3subbotnik-16_04_14-4

 

16 квітня колектив адміністрації Корабельного району взяв участь у акції санітарної очистки зон масового відпочинку мешканців району - пляж «Чайка» та лісові насадження в районі Яхт – клубу. А представники Дитячо – юнацького спортивного оздоровчого комплексу прибирали зелену зону навколо своєї установи. Учасники акції зібрали більш 30 мішків сміття.

subbotnik-15_04_14-1 

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3292
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1124966

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

проспект Богоявленський, 314

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"