Оголошення
дислокация
Map
Головна

infoЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ

16.06.2014

1. Під головуванням заступника голови адміністрації Олександра Гвозденка було проведено робочу нараду з апаратом адміністрації Корабельного району.

На Порядку денному розглядалися наступні питання:

-Про стан виконавської дисципліни в адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради;

-Про виконання розпорядження голови адміністрації Корабельного району від 23.04.2014 № 134 р щодо подання щоденної експрес – інформації відділами та службами адміністрації;

-Про звітування щодо проведеної роботи відділами та службами адміністрації за перше півріччя 2014 року;

- Про дотримання вимог чинного законодавства щодо надання щорічних відпусток ;

-Інформаційна довідка щодо 18 –ї річниці прийняття Конституції України

2. Розпочато ремонт дорожнього покриття по вул. Новобудівній.

-Про звітування щодо проведеної роботи відділами та службами адміністрації за перше півріччя 2014 року;-Про звітування щодо проведеної роботи відділами та службами адміністрації за перше півріччя 2014 року;
 

info_logoЕкспрес-інформація

13.06.2014

Протягом тижня, з метою припинення несанкціонованої торгівлі у Корабельному районі, працівники відділу координації і торгівлі, побуту, послуг та пасажирських перевезень адміністрації за участю представників райвідділу міліції та громадського формування «Каскад» провели рейд за адресою: пр. Жовтневий, 311. В ході рейду 15 порушників було попереджено про адміністративну відповідальність за ст. 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення», а також запропоновано безкоштовні торговельні місця на ринку «Генікс Юг».

*******

Адміністрація Корабельного району продовжує виконувати планові заходи щодо демонтажу тимчасових споруд, які незаконно встановлені на території Корабельного району.

Так, 13 червня за адресами: вул. Металургів, 32 та пр. Жовтневий, 317 було демонтовано 2 тимчасових споруди без право установчих документів на земельні ділянки.

snos_MAF_13062014-1snos_MAF_13062014-2

 

В таборі «Зоряний шанс»(оновлено)

13 червня 2014 року

Кращий голос «Зоряного шансу» - так називався конкурс, що відбувся у таборі відпочинку, котрий зручно та затишно розташувався у Дитячому центрі Корабельного району. Якщо говорити про епітети для характеристики цього дитячого заходу, то влучними будуть такі: «веселкові пісні», «винахідливі дотепники», «розумні та кмітливі», «дзвінкі голоси», «вправні хористи», «літні пташечки».

читати далі...

 

den_medika2014-1 13 червня, голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов взяв участь в урочистостях з нагоди професійного свята Дня медичного працівника.

За багаторічну сумлінну працю в галузі охорони здоров’я, високу професійну майстерність, впровадження сучасних методів лікування Почесною грамотою голови адміністрації Корабельного району та пам’ятним подарком відзначили лікарів та медичних сестер:

- Зайцеву Тетяну Вікторівну – лікаря – терапевта терапевтичного відділення Жовтневої центральної районної лікарні;

- Єлпашеву Олесю Вікторівну – лікаря гастроентеролога поліклініки Жовтневої центральної районної лікарні;

- Дуплякову Тетяну Іванівну – лікаря загальної практики сімейної амбулаторії № 4 Центру первинної медико – санітарної допомоги № 7;

- Маленко Лідію Олексіївну – лікаря – педіатра сімейної амбулаторії № 4 Центру первинної медико – санітарної допомоги № 7;

- Ніколаєву Олену Олексіївну – заступника головного лікаря з тимчасової непрацездатності Центру первинної медико – санітарної допомоги № 7;

- Танцюру Яну Олександрівну – медичну сестру нейротравматологічного відділення Жовтневої центральної районної лікарні;

- Книжник Манану Валентинівну – медичну сестру хірургічного відділення Жовтневої центральної районної лікарні;

- Сивологу Людмилу Миколаївну – медичну сестру загальної практики сімейної амбулаторії № 1 Центру первинної медико – санітарної допомоги № 7.v

За сумлінну працю в галузі охорони здоров’я, професійну майстерність, високу відповідальністю за здоров’я людей та з нагоди Дня медичного працівника нагородили Почесною грамотою голови адміністрації Корабельного району:

- Глазко Галину Володимирівну – медичного реєстратора поліклінічного відділення Жовтневої центральної районної лікарні;

- Сліпенко Ірину Анатоліївну – медичного реєстратора сімейної амбулаторії № 2 Центру первинної медико – санітарної допомоги № 7.

p
 

viezdnoy_12_06_201412 червня голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов провів виїзний особистий прийом громадян у мікрорайоні Широка Балка. Звернулось 7 мешканців Корабельного району. У зверненнях порушувалися питання щодо облаштування дитмайданчика на вул. Вільній, 38 (біля ЗОШ № 14), щодо влаштування зовнішнього освітлення у парку біля ЗОШ № 14, перерахування пенсії, щодо з'ясування правомірності тарифів на вивезення ТПВ, щодо можливості отримання субсидії на сплату комунальних послуг, щодо благоустрою парку біля ЗОШ № 14 (вул. Вільна, 38), щодо знесення дерева акації біля ЗОШ №14, щодо ремонту дороги по пров. Молодіжному та вул. Молодіжній, щодо незаконного звалища сміття на вул. Гайдамацькій, щодо підтоплення на вулиці Льотчиків.

Звернення громадян взято під особистий контроль, дано доручення та встановлено термін виконання.

 

Спільне свято у піцерії "Челентано"

10 червня 2014 року відділ у справах сім'ї, молоді, культури та спорту адміністрації Корабельного району разом з адміністрацією піцерії "Челентано", що знаходиться на вулиці Радянська, організували благодійну акцію для 28 дітей Корабельного району, які потребують соціальної підтримки. Діти були запрошені на свято з нагоди півріччя заснування піцерії «Челентано».

Діти стали учасниками конкурсно – розважальної програми за участю казкових персонажів та супер - героїв: Залізної людини, Халка, Капітана Америки. Найцікавіше для дітей було те, що вони вперше мали змогу приготувати піцу власними руками.

DZD2014-17DZD2014-18

Організатори свята частували дітей смачним десертом, а за активну участь у конкурсах та за презентовану піцу власними руками всі були нагороджені сувенірами.

 

info_logoЕкспрес-інформація

10.06.2014

- Організовано рейд по вул. Новобудівній на предмет перевірки санітарного стану прибудинкових територій;

- Організовано роботи із видалення трави та порослі вздовж бордюрних каменів по пр. Жовтневому;

- Організовано роботи з розчищення паркової зони від порослі на розі пр. Жовтневого та вул. Ленінградської.

Організовано вихід спільно з представником МКП «Миколаївводоканал» за адресою: вул. Уборевича, 6 з питання відкритого водопровідного колодязя.

Проведено обстеження вул. Балтійської на предмет визначення місця розташування дитячого ігрового майданчика (на перспективу).

 

rusal Свято «Разом з дітьми» в Корабельному районі вдалось на славу!

У Корабельному районі Миколаєва відбулося свято, присвячене Міжнародному дню захисту дітей. Захід був ініційований представництвом Центру соціальних програм компанії РУСАЛ в Україні спільно з молодіжною радою Миколаївського глиноземного заводу.

докладно

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3331
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1153662

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

проспект Богоявленський, 314

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"