Оголошення
дислокация
Map
Головна

Шановні мешканці приватного сектору Корабельного району!

Ми живемо в одному з привабливих районів міста Миколаєва, розташованому на березі Бузького лиману. Мрія кожного мешканця Корабельного району – з гордістю сказати: «Наш район самий найкращій та чистий».

16 травня 2013 року Миколаївською міською радою було прийнято рішення № 28/10 «Про внесення змін та доповнень до рішення Миколаївської міської ради від 19.04.2007 р. № 12/21 «Про затвердження Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві». Реалізація положень цих Правил стане першим кроком до втілення нашої мрії.

Правила благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві регулюють права й обов’язки учасників правовідносин в галузі благоустрою території міста, визначають комплекс заходів, необхідних для забезпечення чистоти і порядку в місті.

Дійсними Правилами визначається порядок благоустрою міста, його санітарний стан – утримання територій, прилеглих до приватних домоволодінь.

Благоустрій та утримання земельної ділянки і прилеглої до неї території містять у собі:

- постійне утримання у чистоті та порядку власних і прилеглих територій;

- утримання у належному стані під’їзних шляхів до житлових будинків;

- своєчасне прибирання в літній період від піску, сміття і бур’янистої рослинності, а в зимовий період від снігу і льоду проїздів та пішохідних доріжок;

- періодичний ремонт і фарбування фасадів будинків, огорож і парканів;

- постійна ліквідація карантинних рослин на прибудинкових територіях;

- наявність покажчиків будинків;

- укладання договору на вивіз твердих побутових відходів зі спеціалізованою організацією.

На прилеглій до житлового будинку території не допускається складування побутових відходів і будівельного сміття, відходів виробництва, тари, гілок дерев, опалого листя.

При проведенні ремонту або будівництва власники приватних домоволодінь узгоджують з адміністрацією району місце для тимчасового складування будівельних матеріалів і будівельного сміття на час проведення ремонту з періодичністю вивозу не рідше 1 разу на тиждень.

Не допускається спалювання листя, гілок, сміття.

Забороняється розміщення зливових ям на територіях, прилеглих до приватних домоволодінь.

Проведення усіх видів земельних, будівельних, монтажних робіт повинно здійснюватись при наявності відповідного дозволу.

У випадку виявлення порушень норм, передбачених даними Правилами посадові особи адміністрації району складають на правопорушника протокол про адміністративне правопорушення та направляють його на розгляд до адміністративної комісії при адміністрації району. На винних осіб накладається штраф у розмірі від 340 до 1360 гр. для фізичних осіб, передбачений Кодексом України «Про адміністративні правопорушення».

 

«А музи не мовчали…»

Саме під таким гаслом, 6 травня, у Корабельному районі, на передодні Дня Перемоги відбулась святкова концертна програма.

Відкривали урочистості голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов, голова ТОВ «МСП Ніка – Тера Олександр Гайду і голова профспілкового комітету державного підприємства «СМП «Октябрьск» Олександр Калошин. Вони подякували ветеранам Великої Вітчизняної війни, які чесно віддали свій борг Батьківщині, мужньо і самовіддано захищаючи своє і наше майбутнє. У Корабельному районі пам’ятають всіх, хто захистив майбутні покоління ціною найдорожчого - ціною власного життя.

Справжнім гімном ПОДВИГУ став концерт вихованців Дитячого Центру позашкільної роботи (директор Тетяна Турчак). Талановиті хлопці та дівчата своїми піснями і віршами зуміли зворушити не тільки серця загартованих війною сивочолих ветеранів, які не змогли стримати сліз, а і всіх глядачів.

фото

 

Комітет з конкурсних торгів адміністрації Корабельного району повідомляє, що відбулися торги за предметом закупівлі 81.30.1 «Послуги щодо благоустрою території (надання ландшафтних послуг)» – 4 лоти:

- за лотом 1 - Покіс газонів – акцептовано пропозицію Комунального підприємства «Обрій-ДКП»

- за лотом 2 - Знесення, кронування, санітарна обрізка дерев – акцептовано пропозицію ТОВ «Миколаївзеленгосп»

- за лотами 3 - Прибирання парків, скверів, зелених зон та 4 - Догляд за зеленими насадженнями - торги відмінені оскільки на участь у торгах було подано менше двох пропозицій конкурсних торгів.

 

rusalБатьки дітей-інвалідів «боролися» зі страхами в Центрі соціальних програм компанії РУСАЛ

У січні, на базі ЦСП відкрилася група взаємодопомоги для батьків дітей-інвалідів. За цей час, завдяки роботі психологів, батьки успішно пройшли такі тематичні заняття: «Способи зняття емоційної напруги», «Покажи мені любов», «Впевненість у собі». Цього разу відбувся черговий тренінг «Боротьба зі страхами».

докладно

 

znak1Експрес-інформація

2 травня в 09.00 поблизу місця формування десанта під командуванням Костянтина Ольшанского в Корабельному районі Миколаєва був встановлений пам'ятний знак, який взимку було зірвано вітром та кригою. Знак відреставрований силами працівників суднобудівельного заводу "Океан". Для виконання робіт щодо відновлення пам’ятного знаку залучався плавкран «Святий Миколай» компанії "Нибулон".

 znak2ST._MYKOLAI

 

Відбувся фінал спартакіади дошкільних навчальних закладів Корабельного району міста Миколаєва

За підтримки Миколаївського глиноземного заводу ОК РУСАЛ вже в дев'ятий раз відбулася спартакіада серед дошкільних навчальних закладів Корабельного району міста Миколаєва. Цього року її організатором виступив колектив дитячого садка № 103.

- У жовтні минулого року ми провели урочисте відкриття на базі дитячого спортивного комплексу. Сьогодні тут же ми проводимо фінальні змагання, - говорить завідувач дитячим дошкільним закладом № 103 Олена Афанас’єва. - У зимовий період у нас проходили міжсезонні змагання. Вихованці дитячих садків тренувалися, готуючись до сьогоднішнього вирішального етапу. Я хочу висловити подяку генеральному партнеру змагань - ОК РУСАЛ за підтримку здорового способу життя серед нашого підростаючого покоління.

- Корабельний район сьогодні єдиний у Миколаєві, де шляхом проведення таких спартакіад просуваються ідеї масового спорту серед дітей та молоді, - розповідає генеральний директор МГЗ Дмитро Мирний. - Для нас це важливо. Діти ростуть здоровими, цілеспрямованими, і від того, якими вони виростуть, залежить благополуччя і добробут нашої країни.

Участь у фінальних змаганнях взяли команди 11 дошкільних установ району. Напередодні канікул основною темою спартакіади став відпочинок на морі, тому назви і завдання естафет були відповідними: «На морській хвилі», «Підводне полювання» і багато інших. Разом з дітьми участь у конкурсах приймали і їх батьки.

- Свята подібного роду зміцнюють родинні стосунки, сприяють формуванню спільних інтересів, - вважає директор ЦСП компанії РУСАЛ Олена Ожема. - Дітки звикають до системних занять фізичною культурою, вчаться працювати в команді.

У перервах між конкурсами дітей розважали казкові герої, свої вміння і таланти демонстрували творчі колективи дитячих садків і команди з синхронного плавання СКПБ «Водолій».

За підсумками змагань члени журі визначили переможців. Перше місце цього року посіла команда дитячого садка № 144. Друге у команди дитячого садка № 132. Третє місце в нелегкій боротьбі завоювали малюки дитячого садка № 134.

Призери та всі учасники спартакіади отримали почесні грамоти та подарунки. Фіналістам компанія РУСАЛ вручила сертифікати на придбання спортивного інвентарю для дошкільних установ. А головному організатору - педагогічному колективу дитячого садка № 103 - презентували комп'ютер.

Головний прапор спартакіади урочисто передали дитячому садку № 110, який стане організатором десятої ювілейної спартакіади наступного року.

Координацію проведення заходів здійснює Фонд «Центр соціальних програм РУСАЛу в Україні».

sdc3sdc5

 

ІНФОРМАЦІЯ

для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим та міста Севастополь

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.

Основні документи, які необхідно мати при собі (за наявності):

- паспорт;

- посвідчення отримувача пенсії, допомоги, пільговика;

- довідка про присвоєння ідентифікаційного коду.

Там Вам також допоможуть отримати інформацію з усіх питань, які хвилюють Вас на даний час, зокрема з питань розселення, медичного обслуговування, організації навчання та виховання дітей у дошкільних та шкільних навчальних закладах, а також щодо працевлаштування.

З усіх цих питань Ви можете БЕЗКОШТОВНО звернутися за телефоном «гарячої лінії»:

номери телефонів

 

info_logoЕкспрес-інформація

28.04.2014

Під головуванням голови адміністрації Корабельного району Олександра Цуканова відбулась апаратна нарада за участю заступників голови, апарату адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та керівників районних служб. На порядку денному були розглянуті такі питання:

- про внесення змін до Указу Президента України від 25.01.2012 № 33 «Про порядок проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування» від 25.09.2013 № 529/2013 присутніх ознайомила Степаніцина Інна Леонідівна – заступник начальника відділу організаційної роботи та юридичного забезпечення

- про стан проведення в Корабельному районі Всеукраїнського місячника «Милосердя» доповіла Медвєдєва Тетяна Володимирівна – голова громадської організації Товариства Червоного Хреста

- про основні засади Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні присутніх поінформувала Попова Ольга Анатоліївна – начальник відділу організаційної роботи та юридичного забезпечення,

також на нараді:

За сумлінну працю, особистий внесок в організацію наведення чистоти та проведення заходів з благоустрою на території Корабельного району Подячним листом Миколаївської міської ради були відзначені:

Барбалюк Ігор Володимирович – директор комунального підприємства «Обрій - ДКП»;

Болотов Олег Ігорович - директор ДЮСОК;

Богдан Ірина Іванівна – начальник відділу у справах сім’ї, молоді, культури та спорту адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради;

Калачов Євген Павлович – директор комунального підприємства ДЄЗ «Океан»;

Кочерга Олег Юрійович - майстер КП СКП “Гуртожиток”;

Присяжний Василь Львович - директор КЖЕП – 24;

Плєхов Микола Олександрович - директор комунального підприємства ДЄЗ «Корабел»;

Титков Костянтин Федорович - директор комунального підприємства ДЄЗ «Пілот»

За активну роботу та організацію надання шефської допомоги військовим частинам та військкомату протягом багатьох років заступнику голови адміністрації Валентину Красножону було вручено Відзнаку командувача Південного округу «За особисті заслуги».

apparatka_280414_1apparatka_280414_2apparatka_280414_3

***

Під головуванням голови адміністрації О.М. Цуканова проведено робочу нараду за участю заступників голови адміністрації, апарату адміністрації, представників підприємств, організацій та установ району стосовно організації та підготовки святкування Дня Перемоги у Корабельному районі. За результатами наради дано конкретні доручення та встановлено термін їх виконання.

***

Адміністрацією Корабельного району проведено рейд по обстеженню прибудинкових територій на предмет утримання їх в задовільному санітарному стані по вул. Балтійській та прилеглих територій до авто гаражних кооперативів по вул. Знаменській у мікрорайоні Кульбакине.

width=
 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3319
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1143093

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

проспект Богоявленський, 314

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"