Оголошення
дислокация
Map
Головна

rusalСуботнім ранком - на шламосховище

Активісти молодіжної ради проммайданчика МГЗ разом із інженерно-технічними працівниками дирекції з виробництва провели суботник на території, прилеглій до шламосховища № 1 .

докладно

 

Благочинні справи

Прекрасна традиція — збиратися гуртом та наводити лад у школі — і вона успішно відроджується. День видався гарним. Весняний вітер і тепло сприяли загальному настрою учасників суботника. Всі учні, вчителі та обслуговуючий персонал ЗОШ № 49 в рамках суботника, 11.04.2014 р., очистили від сміття узбіччя доріг, упорядкували територію шкільного подвір’я, висадили квіти та кущі.

subbotnik-school49-1subbotnik-school49-2

subbotnik-school49-3subbotnik-school49-4

 

infoЕКСПРЕС - ІНФОРМАЦІЯ

11.04.2014

Під головуванням голови адміністрації Корабельного району Олександра Цуканова відбулась робоча нарада щодо стану матеріально – технічного забезпечення виборчих дільниць та підготовку позачергових виборів Президента України та Миколаївського міського голови 25.05.2014за участю заступників голови, апарату адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та керівників установ і організацій району, у приміщеннях яких передбачається розташування виборчих дільниць.

За результатами наради дано конкретні доручення та встановлено строки їх виконання.

 

pensionУправління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва інформує

Про стан контрольно-перевірочної роботи "Відділу надходження, прогнозування платежів, обліку застрахованих осіб та контрольно – перевірочній роботи" за І квартал 2014 року

За І квартал 2014 року проведено 46 документальних позапланових перевірок, (1 - юридичній особі, 9 – фізичних осібам з найманими працівниками та 36 фізичних осіб без найманих працівників).

Докладно

 

Майбутні пенсіонери!

Більшість людей заздалегідь не цікавиться ні розміром майбутньої пенсії, ні потрібним переліком документів та термінами подачі їх до пенсійної служби. А коли настає пора йти на заслужений відпочинок, тоді й виникають проблеми: то записи у трудовій книжці зроблено з порушеннями, а то й, аби не втратити страховий стаж, потрібно донести додаткові довідки. Часом буває навіть, що підприємство, на якому людина чимало пропрацювала, давно ліквідували, тож на розшук його слідів в архіві потрібен буде певний час. Аби прискорити терміни призначення пенсій, і водночас спростити процес, пенсійники розпочали роботу з "кандидатами" у пенсіонери.

Докладно

 

Звіт спостережної комісії при адміністрації Корабельного району

за I півріччя 2013 року

 

infoЕКСПРЕС - ІНФОРМАЦІЯ

 07.04.2014 р.

Під головуванням голови адміністрації Корабельного району Олександра Цуканова відбулась апаратна нарада за участю заступників голови, апарату адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та керівників районних служб. На порядку денному були розглянуті такі питання:

- Про підготовку до другого загальноміського суботнику 12.04.2014. в Корабельному районі присутніх поінформував перший заступник голови адміністрації Копійка І.М.

- Про стан здоров'я населення Корабельного району та підсумки роботи комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 7» за 2013 рік присутніх ознайомила Власова Олена Миколаївна – головний лікар КЗ «ЦПМСД № 7».

- Про підсумки роботи Корабельного районного відділу міліції щодо дотримання законодавства України у сфері адміністративно-штрафної практики доповів Данич Віталій Леонідович – заступник начальника райвідділу – начальник міліції громадської безпеки (МГБ) Корабельного РВ ММУ.

 
action_4ictota
 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3337
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1159303

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

проспект Богоявленський, 314

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"