Оголошення
дислокация
Map
Головна

«Виробничий травматизм та атестація робочих місць в м. Миколаєві за лютий 2014 р.»

докладно

 

Звітуємо до контролюючих органів в електронному вигляді

докладно

 

ccpДитячому центру - ноутбук від металургів

Команди-учасниці Новорічного марафону «Віримо в дива, творимо дива!», ініційованого компанією РУСАЛ, почали реалізацію грошових сертифікатів, отриманих з рук гендиректора МГЗ Дмитра Мирного. Витратити виграні в марафоні гроші вони могли тільки на благодійність. Команди проммайданчика МГЗ «Аlармія добра» і «Молодіжна рада» вирішили направити спільні кошти на допомогу дитячому центру Корабельного району.

Дитячий центр позашкільної роботи - це місце в Корабельному районі, де всі бажаючі можуть знайти заняття до душі. Тут функціонує більше 76 гуртків, які відвідують понад 1000 дітей .

читати далі...

 

info_logoЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ

18.02.2014

18 лютого в адміністрації Корабельного району проведено нараду з підведення підсумків виконання заходів цивільного захисту Корабельного району м. Миколаєва за 2013 рік.

Нарада відбулась під головуванням заступника голови адміністрації Корабельного району - голови комісії з питань ТЕБ і НС Красножона В.Л.

Запрошені: представники підприємств, установ та організацій району незалежно від форм власності та підпорядкування.

На порядку денному були розглянуті такі питання:

докладно

 

До уваги батьків багатодітних сімей!

Програма Миколаївського обласного краєзнавчого музею « Мама, тато, я - музейна сім'я»

mama_nanaЧас проведення: березень 2014

Програма розрахована на відвідування музею батьками з дітьми 6-13 років.

Сім'ям пропонується інтерактивний путівник по одному з розділів експозиції:

докладно

 

pensДо уваги платників єдиного соціального внеску!

Управлінням Пенсійного фонду України в Корабельному районі м.Миколаєва за бажанням платника проводиться звірення рахунків по єдиному внеску станом на 01.10.2013 р. відповідно до пункту 9.2 розділу ІХ Порядку ведення органами Пенсійного фонду України обліку надходження сум платежів, затвердженого постановою Првління Пенсійного фонду України від 27.09.2010 №21-2, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 27.09.2010 за №988/18283.

За додатковою інформацією заертатись за адресою управління: м.Миколаїв, вул.Артема, 1Б, каб. 15, 16, 23 або за тел. 63-50-41, 63-53-54, 25-50-50

 

Скажемо боргам - ні!

Своєчасна та в повному обсязі сплата страхових внесків до бюджету Пенсійного фонду безпосередньо впливає на визначення розміру страхового стажу та пенсійної виплати.

Тобто, однією з основних умов включення періодів (строків)до страхового стажу для обчислення розміру пенсії за віком відповідно до статті 24 Закону є сплата страхових внесків до Пенсійного фонду України.

Згідно із Законом відповідальність за сплату страхових внесків покладено на страхувальників, тобто роботодавців, тому саме вони відповідають за майбутні пенсії своїх працівників.

Для реалізації повною мірою своїх пенсійних прав кожен працівник – застрахована особа, має знати, що саме він має отримувати й, більше того, вимагати від роботодавця підтвердження сплати страхових внесків; звертатись до органів Пенсійного фонду про уточнення даних, внесених до його персональної облікової картки в системі персоніфікованого обліку, а також оскаржувати в установленому порядку дії роботодавця, що порушують його соціальні права.

На жаль, не всі керівники підприємств розуміють, що порушення ними обов'язків зі сплати внесків за найманих працівників не лише позбавляє останніх частини пенсії, а й зменшує надходження коштів до солідарної системи, які мають бути спрямовані на підвищення розміру виплати нинішнім пенсіонерам.

Так, станом на 1 лютого 2014 року загальна сума заборгованості по страховим внескам становить 116,46 тис.грн., крім того, несплаченими залишаються ще 1968,46 тис.грн. пені та штрафних санкцій, нарахованих органами Пенсійного фонду за несвоєчасну сплату внесків, з яких заборгованість ПАТ МСЗ «Океан» по фінансовим санкціям складає 1906,71тис.грн. або 91,6% від загальної суми боргу. Також боржниками до Пенсійного фонду залишаються ПП МЖК «Вітовка», УНСП «Алкор», ДП «Промбуд-11», УК МТР «Комплект» та 25 фізичних осіб-підприємців, питома вага заборгованості яких складає 5,4 відсотків від загального боргу.

Через борги із зарплатні й не сплачені внески певна кількість застрахованих осіб сьогодні не можуть підтвердити свій страховий стаж, необхідний для призначення пенсій, фізичні особи-підприємці та керівники підприємств-боржників – подбайте за себе та своїх найманих працівників – сплатіть борги!

Адміністрація управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м.Миколаєва

 

Зустріч з ветеранами Афганістану

afgan06 лютого, у малій залі адміністрації Корабельного району під головуванням заступника голови адміністрації Валентина Красножона за участю голови міської спілки ветеранів Афганістану Сергія Паливоди, начальника районного управління соціальних виплат та компенсацій ДПСЗН Тамари Коби, начальника Пенсійного Фонду України в Корабельному районі Галини Кушнірчук, головного лікаря Жовтневої центральної районної лікарні Юрія Богатого, головного лікаря Центру первинної медико – санітарної допомоги № 7 Олени Власової, заступника директора міського територіального центру Георгія Громова

Докладно

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3310
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1134708

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

проспект Богоявленський, 314

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"