Оголошення
дислокация
Map
Головна

pensДо уваги платників єдиного соціального внеску!

Управлінням Пенсійного фонду України в Корабельному районі м.Миколаєва за бажанням платника проводиться звірення рахунків по єдиному внеску станом на 01.10.2013 р. відповідно до пункту 9.2 розділу ІХ Порядку ведення органами Пенсійного фонду України обліку надходження сум платежів, затвердженого постановою Првління Пенсійного фонду України від 27.09.2010 №21-2, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 27.09.2010 за №988/18283.

За додатковою інформацією заертатись за адресою управління: м.Миколаїв, вул.Артема, 1Б, каб. 15, 16, 23 або за тел. 63-50-41, 63-53-54, 25-50-50

 

Скажемо боргам - ні!

Своєчасна та в повному обсязі сплата страхових внесків до бюджету Пенсійного фонду безпосередньо впливає на визначення розміру страхового стажу та пенсійної виплати.

Тобто, однією з основних умов включення періодів (строків)до страхового стажу для обчислення розміру пенсії за віком відповідно до статті 24 Закону є сплата страхових внесків до Пенсійного фонду України.

Згідно із Законом відповідальність за сплату страхових внесків покладено на страхувальників, тобто роботодавців, тому саме вони відповідають за майбутні пенсії своїх працівників.

Для реалізації повною мірою своїх пенсійних прав кожен працівник – застрахована особа, має знати, що саме він має отримувати й, більше того, вимагати від роботодавця підтвердження сплати страхових внесків; звертатись до органів Пенсійного фонду про уточнення даних, внесених до його персональної облікової картки в системі персоніфікованого обліку, а також оскаржувати в установленому порядку дії роботодавця, що порушують його соціальні права.

На жаль, не всі керівники підприємств розуміють, що порушення ними обов'язків зі сплати внесків за найманих працівників не лише позбавляє останніх частини пенсії, а й зменшує надходження коштів до солідарної системи, які мають бути спрямовані на підвищення розміру виплати нинішнім пенсіонерам.

Так, станом на 1 лютого 2014 року загальна сума заборгованості по страховим внескам становить 116,46 тис.грн., крім того, несплаченими залишаються ще 1968,46 тис.грн. пені та штрафних санкцій, нарахованих органами Пенсійного фонду за несвоєчасну сплату внесків, з яких заборгованість ПАТ МСЗ «Океан» по фінансовим санкціям складає 1906,71тис.грн. або 91,6% від загальної суми боргу. Також боржниками до Пенсійного фонду залишаються ПП МЖК «Вітовка», УНСП «Алкор», ДП «Промбуд-11», УК МТР «Комплект» та 25 фізичних осіб-підприємців, питома вага заборгованості яких складає 5,4 відсотків від загального боргу.

Через борги із зарплатні й не сплачені внески певна кількість застрахованих осіб сьогодні не можуть підтвердити свій страховий стаж, необхідний для призначення пенсій, фізичні особи-підприємці та керівники підприємств-боржників – подбайте за себе та своїх найманих працівників – сплатіть борги!

Адміністрація управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м.Миколаєва

 

Зустріч з ветеранами Афганістану

afgan06 лютого, у малій залі адміністрації Корабельного району під головуванням заступника голови адміністрації Валентина Красножона за участю голови міської спілки ветеранів Афганістану Сергія Паливоди, начальника районного управління соціальних виплат та компенсацій ДПСЗН Тамари Коби, начальника Пенсійного Фонду України в Корабельному районі Галини Кушнірчук, головного лікаря Жовтневої центральної районної лікарні Юрія Богатого, головного лікаря Центру первинної медико – санітарної допомоги № 7 Олени Власової, заступника директора міського територіального центру Георгія Громова

Докладно

 

ccpТруднощі подолаємо разом

Група взаємодопомоги для батьків дітей-інвалідів відкрила свої двері на базі Центру соціальних програм компанії РУСАЛ .

На сьогоднішній день тільки в Корабельному районі проживає понад 200 дітей-інвалідів. Адаптація їх у соціумі вимагає від батьків уваги і терпіння, специфічних знань і навичок.

- Найчастіше їм просто необхідні спілкування та консультації фахівців, - говорить куратор групи взаємодопомоги, психолог Анна Барцева. - Оскільки такі батьки перебувають у складній життєвій ситуації і відчувають емоційну напругу, їм самим важливо долати ті труднощі, які у них виникають. Впоратися зі стресом самостійно не завжди вдається, але ж від їхнього емоційного стану залежить стан дитини. Тому під час наших зустрічей, по п'ятницях, ми будемо вчитися справлятися зі стресами, працювати з почуттям провини, обговорювати ефективність практичних порад про те, як контролювати, вимагати, вчити дітей, як виражати їм свою любов .

P7236707 1P7236719 1P7236741 1

- Ідея створення такої групи виникла після тривалого спілкування з батьками. Всі вони водять своїх діток до нас в групи по арт-терапії, лікувальній фізкультурі, що функціонують в ЦСП, в рамках програми «Підтримка дітей - інвалідів Корабельного району». Поки діти займаються з викладачами, батьки змушені їх чекати, а це більше двох годин. Ось саме цей час ми і вирішили використати з максимальною для них ефективністю.

Всі групи функціонують для діток – інвалідів та їх батьків на базі ЦСП безкоштовно .

Також в рамках програми «Підтримка дітей – інвалідів Корабельного району» надається цільова допомога конкретним нужденним сім'ям: закуповуються різні медичні препарати , медобладнання, щомісяця лежачим діткам - інвалідам видаються підгузки. Така підтримка можливазавдяки особистим пожертвуванням співробітників проммайданчика МГЗ і жителів Корабельного району.

 

УВАГА!

З метою впровадження попереджувальних заходів щодо можливих надзвичайних ситуацій та недопущення випадків переохолодження людей у зимовий період, продовжує роботу пункт обігріву для громадян, які з різних причин залишилися без визначеного місця проживання (перехрестя пр. Жовтневому, 285/1 - вул. Металургів, біля кафе «Аметист»).

Пункт обігріву функціонує при температурі нижче -10С

 obogrev1obogrev2obogrev3

 

Рада профілактики правопорушень

З метою профілактики негативних проявів у дитячому середовищі, попередження жорстокого поводження між дітьми 23 січня 2014 року спеціалісти служби у справах дітей адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради Козуб Катерина Сергіївна, Міронова Олена Олександрівна за участю представників Сектору кримінальної міліції у справах дітей Корабельного РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області Соколенко Д.В., Щербини К.В. взяли участь у засіданні Ради профілактики правопорушень на базі Миколаївської ЗОШ №40.

rada_nn_1rada_nn_2rada_nn_3

На засідання Ради були запрошені дев'ять учнів разом з батьками, проведена профілактично-виховна бесіда. Розглядалися питання відвідування учнями уроків, підвищення рівня знань, паління на території школи, порушення дисципліни. Були запропоновані шляхи подолання існуючих проблем.

 

info_logo

З метою впровадження попереджувальних заходів щодо можливих надзвичайних ситуацій та недопущення випадків переохолодження людей у зимовий період 2013 -2014 роках, на території Корабельного району буде працювати тимчасовий денний пункт обігріву (перехрестя пр. Жовтневому, 285/1 - вул. Металургів, біля кафе «Аметист»)

Пункт обігріву буде функціонувати при пониження температури нижче -10 С з 8.00 до 18.00.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3337
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1159325

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

проспект Богоявленський, 314

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"