Головна

22 березня 2021 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень, пов'язаних із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейд – обстеження ринка «Фенікс» та 25-ти об'єктів, а саме: 8-ми продовольчих крамниць, непродовольчих магазинів – 12, закладів громадського харчування - 4, салонів краси - 1.

У ході рейду порушень не виявлено.

1516

 
13

22 березня 2021 року спеціалісти відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району спільно з представниками відділу поліції №3 МРУП ГУНП України в Миколаївській області провели рейд - відпрацювання місць стихійної торгівлі на території Корабельного району м. Миколаєва з метою недопущення встановлення об'єктів незаконної торгівлі за адресами: вул. Металургів, 32; вул. Генерала Попеля, 164; вул. Самойловича, 24, вул. Океанівська, 31; пр. Богоявленський, 311, пр. Богоявленський, 342.

Складено 7 протоколів за статтею 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу) та 1 протокол за статтею 44-3 КУ «Про адміністративне правопорушення» («Порушення правил щодо карантину людей»), що передбачає штраф від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а на посадових осіб - від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Матеріали направлено до адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району та районного суду для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

 

За перші два місяці 2021 року платниками Миколаївщини до бюджету спрямовано понад 1,1 мільярд гривень ПДФО

PDFOУ податковій службі Миколаївщини зазначають, що ПДФО є основним джерелом наповнення місцевої казни. У структурі надходжень він займає позицію лідера – 68 відсотків від загальної суми інших податків і зборів. Тому надходження саме цього податку є показовим для розвитку регіону в цілому.

За січень-лютий 2021 року платники Миколаївщини зі своїх доходів сплатили до зведеного бюджету понад 1,1 млрд грн податку на доходи фізичних осіб. Із загальної суми надходжень ПДФО до місцевих бюджетів надійшло 837,2 млн грн, що у порівнянні з минулим роком на 114,2 млн грн, або на 15,8 відс. більше. До державного бюджету перераховано 279,1 млн грн ПДФО, що на 38,1 млн грн перевищує надходження аналогічного періоду минулого року.

Нагадуємо, роботодавець, що виплачує доходи у вигляді заробітної плати, є особою, відповідальною за нарахування, утримання і сплату (перерахування) до бюджету ПДФО.

Головне управління ДПС у Миколаївській області

 

Які документи, крім податкової декларації про майновий стан і доходи, має подати платник податку до контролюючого органу, щоб скористатись правом на нарахування податкової знижки щодо частини суми процентів за іпотечним кредитом?

znuzkaГоловне управління ДПС у Миколаївській області інформує, що відповідно до п.п. 166.3.1 п. 166.3 ст. 166 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку за наслідками звітного податкового року, визначеного з урахуванням положень п. 164.6 ст. 164 ПКУ, фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати, зокрема, частину суми процентів, сплачених таким платником податку за користування іпотечним житловим кредитом, що визначається відповідно до ст. 175 ПКУ.

Платник податку – резидент має право включити до податкової знижки частину суми процентів за користування іпотечним житловим кредитом, наданим позичальнику в національній або іноземній валютах, фактично сплачених протягом звітного податкового року. Таке право виникає в разі якщо за рахунок іпотечного житлового кредиту будується чи купується житловий будинок (квартира, кімната), визначений платником податку як основне місце його проживання, зокрема, згідно з позначкою в паспорті про реєстрацію за місцезнаходженням такого житла (п. 175.1 ст. 175 ПКУ).

Докладно...

 

Відносини між роботодавцями та найманими працівниками не завжди відповідають нормам чинного законодавства. В той час, як легалізація праці – є завданням загальнонаціонального масштабу, виконання якого забезпечить соціальні гарантії громадян у майбутньому та сприятиме процвітанню і розвитку бізнесу.

legal

Наявність трудового договору гарантує працівнику право на основну та додаткову відпустки, оплату лікарняного, дотримання встановленої законодавством норми тривалості робочого часу, допомогу по безробіттю, соціальні гарантії, встановлені колективним договором, соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та пенсійне забезпечення.

Для роботодавців використання легальної праці дає можливість підпорядковувати працівників правилам трудового розпорядку; проводити навчання, підвищення кваліфікації своїх працівників, щоб підвищити якість виробничого процесу та скористатися механізмом відшкодування державою витрат роботодавця на сплату єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за кожного офіційно працевлаштованого працівника.

Звертаємо увагу, що на роботодавців, які використовують нелегальну працю, очікують фінансові санкції.

 

Протягом 16-18 березня 2021 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень, пов'язаних із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейди – обстеження 62-х об'єктів, а саме: 31-го непродовольчих та 22-х продовольчих крамниць, закладів громадського харчування – 6, салонів краси -3.

У ході рейду на суб'єктів господарської діяльності представниками ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області було складено 13 актів санітарно – епідемічного обстеження та 1 протокол за статтею 44-3 КУ «Про адміністративне правопорушення» («Порушення правил щодо карантину людей»), що передбачає штраф від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а на посадових осіб - від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

009101112


 

shahraiУвага! Податкові шахраї продовжують «полювати» на підприємців Миколаївщини

Головним управлінням ДПС у Миколаївській області знову зафіксовано спроби телефонного психологічного тиску з боку шахраїв на представників підприємницької діяльності Миколаївської області, з метою незаконного отримання грошових коштів. Цього разу зловмисники від імені працівників структурних підрозділів ГУ ДПС зверталися телефоном до підприємців з проханням зателефонувати до ніби-то в.о. начальника ГУ ДПС у Миколаївській області Дмитра Прокоф'єва. Метою телефоної розмови з псевдо очільником податкової служби Миколаївщини було обговорення можливості переведення грошових коштів на спеціально відкритий для цього рахунок в банківській установі для вирішення «проблемних питань».

Тож, шановні платники, ми ще раз наполегливо просимо вас бути пильними та уважними і не піддаватися на провокації!

Якщо ви стали свідками таких шахрайських дій, не стійте осторонь, звертайтеся до відділу з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Миколаївській області, за телефонами: 50-19-13, 50-19-17, на електронні адреси: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , або особисто, за адресою: м. Миколаїв, вул. Лягіна, 6.

Крім того, про подібні випадки шахрайства повідомте Головне управління Національної поліції в Миколаївській області за телефоном 102.

Вкотре повідомляємо, що працівники ДПС Миколаївщини при виконанні функціональних повноважень чітко дотримуються вимог чинного законодавства України і не звертаються до платників податків з подібними «вимогами».

Головне управління ДПС у Миколаївській області

 

15 березня 1931 року у селі Шеметиця, Лугінського району, Житомирської області народилась Ганна Миколаївна Іванченко.

Сьогодні вона відзначає свій 90-річний ювілей.

Життєвий шлях Ганни Миколаївни був не простим. Під час війни з мамою та бабусею працювала на різних роботах у колгоспі. Згодом закінчила Білоцерковський інститут іноземних мов та була направлена на роботу в якості викладача французької мови в школу № 1 Жовтневого району, Миколаївської області.

За час трудової діяльності 1952-1986 років досягла рівня заступника директора школи з виховної роботи.

У 2000 році очолила первинну ветеранську організацію вчителів.

У 2010 році обрана заступником голови районної ради ветеранів війни та праці, де і пропрацювала до 2019 року.

Ганна Миколаївна нагороджена медалями «За сумлінну багаторічну працю», «Ветеран праці», «Захисник Вітчизни» та багатьма ювілейними медалями і грамотами Міністерства освіти України, обласного, міського, районного виконкомів і відділів освіти, Ради ветеранів.

У цей день Ганну Миколаївну привітали гості – голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов та начальник відділу з гуманітарних питань Ірина Богдан.

09

Низький уклін Вам, Ганно Миколаївно, за ту складну життєву дорогу, по якій Ви пройшли гідно, бувши учасником історичних подій і працюючи на благо майбутнього покоління. Бажаємо Вам міцного здоров'я, розуміння близьких, більше радості та задоволень, які Ви так заслужили. З ювілеєм!

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3388
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1210911

 

 

 

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

проспект Богоявленський, 314

 

 

 

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"