Головна

0811 березня 2021 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень, пов'язаних із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейд – обстеження 22-х об'єктів, а саме: 7-ми непродовольчих та 14-ти продовольчих крамниць, закладів громадського харчування - 1.

У ході рейду на суб'єктів господарської діяльності представниками ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області було складено 1 протокол за статтею 44-3 КУ «Про адміністративне правопорушення» («Порушення правил щодо карантину людей»), що передбачає штраф від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а на посадових осіб - від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 
Сім'я без насильства – майбутнє України
«Всі через це проходять...»
«Б'є - значить любить...»
«Це нічого не змінить...»
«Мені соромно...»
«Я боюся...»

Розірви коло!

Безкоштовна національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства: 0 800 500 335 (зі стаціонарного) або 116 123 (з мобільного)

Якщо ситуація критична телефонуй до поліції за номером 102

Не мовчи - і тобі допоможуть

Насильство в сім'ї є однією з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини. У більшості випадків протиправні дії проти когось із членів родини супроводжуються актами агресії, приниження та жорстокої поведінки. Подібні дії з боку насильника приводять до негативного фізичного, психічного та соціального стану здоров'я постраждалої особи чи кількох осіб, членів цієї родини. Насильство й жорстокість у сім'ї не лише руйнують гармонію і злагоду в ній, а й виступають однією з передумов злочинності в суспільстві загалом.

Ти маєш право на особисті почуття, друзів, думки, секрети, повагу, власну думку. Ці права є в Тебе від народження, отже, неважливо, скільки Тобі років – Ти ЛЮДИНА.

Забезпечити їжею, одягом, навчити доглядати за собою, піклуватися про Тебе в разі хвороби – обов'язок дорослих. На твою любов до батьків мають зважати, навіть якщо родина неповна чи Ти живеш із вітчимом (мачухою). Ніхто не має права Тебе гнобити – ні рідні батьки, ні опікуни.

Насильство в сім'ї – це будь-які навмисні дії, що завдають шкоди фізичному, психічному, моральному здоров'ю та порушують закон; це система поведінки, а не окремий випадок. Хочеться зайвий раз наголосити, що діти - це наше майбутнє, діти – це наша радість, діти – це наша гордість. Наше основне завдання - робити життя дітей прекрасним, безтурботним, безхмарним. Ми не повинні позбавляти дитину найпрекраснішого періоду в її житті - дитинства. Побороти насильство в сім'ї можна, але ми не зможемо цього зробити, поки не змінимося самі, доки не змінимо свого ставлення до цього явища.

 

info_logoФакти про сучасну работоргівлю

• Приблизно 75-80% жертв работоргівлі використовуються в сексуальній індустрії.

• Дослідники відзначають, що сексуальне рабство відіграє значну роль у поширенні ВІЛ.

• Сьогодні в рабстві знаходиться більша кількість людей, ніж будь-коли в історії.

• За оцінками фахівців жертвами работоргівлі у світі є приблизно 27 мільйонів дорослих і 13 мільйонів дітей.

• Торгівля людьми відбувається не тільки в сексуальне або трудове рабство, людей продають також і на органи.

• Работорговці часто вживають у мові суданську фразу «використовувати раба, щоб зловити рабів», що означає, що торговці можуть посилати «прироблених дівчаток», щоб набирати більш молодих дівчат у сексуальне рабство. Торговці часто самі тренують дівчат, гвалтуючи їх і навчаючи сексуальному ремеслу.

• Приблизно 30 000 жертв сексуального рабства помирають щороку від насильства, захворювань, тортур і зневаги. Вісімдесят відсотків продаваних у сексуальне рабство молодше 24 років, а деякі ледь досягли шести років.

• Работорговець може заробити на дівчині в 20 разів більше, ніж заплатив за неї. Якщо з дівчиною не обходитися фізично грубо до такої міри, що вона втрачає свою красу, сутенер може продати її за більшу ціну, так як він натренував її і зломив її дух, що позбавляє майбутніх покупців від зайвих клопотів. Голландські дослідження в 2003 році показали, що, в середньому, одна сексуальна рабиня заробляє своєму сутенеру, принаймні, 250 000 доларів на рік. Хоча торгівля людьми — часто таємний злочин і складно привести точну статистику, оцінки дослідників показують, що понад 80% жертв работоргівлі — жінки. Більше 50% жертв торгівлі людьми — неповнолітні.

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт №5134 щодо посилення кримінальної відповідальності за торгівлю людьми.

Як передає Укрінформ, про це інформує пресслужба МВС.

«22 лютого цього року у Верховній Раді зареєстрували Проєкт Закону №5134 «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення кримінальної відповідальності за торгівлю людьми». Участь у його розробці взяли представники Міністерства внутрішніх справ та Департаменту міграційної поліції Національної поліції», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що наразі ч. 2 ст. 149 (Торгівля людьми) ККУ передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 12 років.

Уточнюється, що при цьому суди при розгляді справ про торгівлю людьми, попри тяжкість кримінальних правопорушень, часто ухвалюють вироки, які передбачають до 5 років позбавлення волі, що дає можливість застосування випробувального терміну відповідно до ст. 75 ККУ

Тож збільшення мінімального строку позбавлення волі з 5 до 6 років дозволить виключити підстави для звільнення від відбування покарання з випробуванням без призначення покарання, а отже – завадить зловмисникам уникнути реального ув'язнення, зазначають у МВС.

Законопроєкт №5134, зокрема, передбачає посилення кримінальної відповідальності за торгівлю людьми у статті 149 ККУ: збільшення мінімального строку позбавлення волі у ч. 2 ст. 149 до 6 років; і відповідальність за вербування, переміщення, переховування, передачу або одержання людини незалежно від наявності згоди цієї людини на експлуатацію, якщо до неї було використано примус, викрадення, обман, шантаж, матеріальна чи інша залежність потерпілого, його уразливий стан або підкуп третьої особи, яка контролює потерпілого, для отримання згоди на його експлуатацію.

Також цим законопроєктом передбачається включення у ст. 149 ККУ такої форми злочинного діяння, як «здійснення іншої незаконної угоди, об'єктом якої є людина». Йдеться про дії, направлені на передачу або отримання людини без мети її експлуатації: дарування, оренда, надання у безоплатне користування, передача людини в рахунок погашення боргу, зокрема – продаж новонародженої дитини.

У МВС поінформували, що прийняття цього документу як Закону дозволить посилити кримінальну відповідальність за торгівлю людьми та привести ККУ у відповідність до міжнародного законодавства.

Будьте обережні, поважайте себе!

Якщо Ви або Ваші знайомі потрапили до схожої ситуації або стали свідками, не залишайтесь байдужими, подбайте про свої права та безпеку, терміново телефонуйте:

Національна «гаряча лінія» з питань протидії торгівлі людьми 0 800 505 501 або 527

 

10 березня 2021 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень, пов'язаних із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейд – обстеження 16-ти об'єктів, а саме: 8-ми продовольчих крамниць, непродовольчих магазинів – 3, закладів громадського харчування -3 салонів краси -2.

У ході рейду порушень не виявлено.

0607

 

10 березня 2021 року спеціалісти відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району спільно з представниками відділу поліції №3 МРУП ГУНП України в Миколаївській області провели рейд - відпрацювання місць стихійної торгівлі на території Корабельного району м. Миколаєва з метою недопущення встановлення об'єктів незаконної торгівлі за адресами: вул. Металргів, 32; вул. Генерала Попеля, 164; вул. Самойловича, 24, вул. Океанівська, 31; пр. Богоявленський, 311, пр. Богоявленський, 342.

Складено 5 протоколів за статтею 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу) та 1 протокол за статтею 156 ч. друга Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами). Матеріали направлено до адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

 

05Яку оціночну вартість земельної ділянки, що отримується в подарунок (спадщину), слід застосовувати при розрахунку ПДФО?

Правові засади проведення оцінки земель в Україні визначено Законом України від 11 грудня 2003 року № 1378-IV «Про оцінку земель» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 1378).

Відповідно до ст. 5 та ст. 13 Закону № 1378 грошова оцінка земельних ділянок залежно від призначення та порядку проведення може бути нормативною і експертною.

Нормативна грошова оцінка земельних ділянок використовується для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні (крім випадків спадкування спадкоємцями першої та другої черги за законом (як випадків спадкування ними за законом, так і випадків спадкування ними за заповітом) і за правом представлення, а також випадків спадкування власності, вартість якої оподатковується за нульовою ставкою) та даруванні земельних ділянок згідно із законом, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель.

Експертна грошова оцінка земельних ділянок та прав на них проводиться з метою визначення вартості об'єкта оцінки.

Експертна грошова оцінка земельних ділянок використовується при здійсненні цивільно-правових угод щодо земельних ділянок та прав на них, крім випадків, визначених Законом № 1378, а також іншими законами.

Відповідно до п. 174.6 ст. 174 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) об'єкти дарування, зазначені в п. 174.1 ст. 174 ПКУ, подаровані платнику податку іншою фізичною особою, оподатковуються згідно з правилами, встановленими розд. ІV ПКУ для оподаткування спадщини.

Підпунктом 174.2.2 п. 174.2 ст. 174 ПКУ передбачено, що вартість будь-якого об'єкта спадщини, що успадковується спадкоємцями (обдарованими), які не зазначені у п.п. 174.2.1 п. 174.2 ст. 174 ПКУ, зокрема членами сім'ї спадкодавця першого та другого ступенів споріднення, оподатковується за ставкою, визначеною п. 167.2 ст. 167 ПКУ (5 відсотків).

Враховуючи викладене вище, фізична особа - резидент, яка отримує подарунок (спадщину ) від фізичної особи - резидента, але не відноситься до членів сім'ї першого та другого ступеня споріднення, сплачує податок на доходи фізичних осіб за ставкою 5 відс. від вартості будь-якого подарунку. З урахуванням норм ст. 5 та ст. 13 Закону № 1378 з метою оподаткування податком на доходи фізичних осіб вартості земельної ділянки як об'єкта подарунку (спадщини) застосовується оціночна вартість, яка визначається за допомогою експертної грошової оцінки земельної ділянки.

Головне управління ДПС у Миколаївській області

 

04Компенсація ЄСВ - як стимул до створення нових робочих місць

Відшкодування витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування - є вигідною пропозицією служби зайнятості для керівників підприємств, установ, організацій та приватних підприємців.

Компенсація ЄСВ передбачена статтями 26 і 27 Закону України «Про зайнятість населення» та Порядком компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Право на таку компенсацію мають роботодавці, які працевлаштовують на нові робочі місця за трудовим договором зареєстрованих безробітних певних категорій громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню відповідно до п. 3 Порядку компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, а також суб'єкти малого підприємництва, які за направленням центру зайнятості працевлаштовують зареєстрованих безробітних на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності строком не менше ніж на два роки.

Компенсація виплачується протягом одного року з дня працевлаштування зареєстрованого безробітного за трудовим договором.

Для отримання компенсації ЄСВ необхідно надати до центру зайнятості інформацію про наявність вакансій (потребу в кадрах) форма 3-ПН, здійснити підбір осіб, які будуть направлені службою зайнятості, і подати заяву та довідку для відшкодування єдиного внеску.

За детальною інформацією звертайтесь до фахівців відділу взаємодії з роботодавцями Миколаївського міського центру зайнятості, телефон (0512) 37-24-64.

 

IMG_1

Адміністрація Корабельного району із залученням підрядного підприємства проводить щоденну роботу із санітарного очищення та ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ на території району.

Протягом поточного тижня виконано роботи із ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ за адресами: пр. Богоявленський, 327/2, 325/5, мкр. Широка Балка, вул. Янтарна, 70, 72, вул. Океанівська, 32-А.

Також, виконано роботи із санітарного очищення по вул. Янтарна, 70, 72, пр. Богоявленський, 327/2, вул. Сагайдачного (від пр. Боговленського до ЗОШ № 47), пляж «Чайка», територія біля супермаркету АТБ та розпочато аналогічні роботи по вул. Айвазовського.

Роботи у даному напрямку тривають.

IMG_2IMG_3

IMG_4IMG_5

Адміністрація Корабельного району із залученням підрядного підприємства ФОП Звіренко О.М. розпочинає роботи із ручного прибирання прибордюрної частини магістральних доріг району. Протягом поточного тижня виконано прибирання пр. Богоявленського (мкр. Широка Балка) та шляхопроводу. Аналогічні роботи будуть виконані на інших магістральних дорогах району.

Також із залученням ТОВ «Укрбіорост» виконуються роботи із кронування дерев за адресами: вул. Океанівська, 40, пр. Богоявленський, 340.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3388
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1210911

 

 

 

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

проспект Богоявленський, 314

 

 

 

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"