Головна

0710 лютого 2021 року спеціалісти відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району спільно з представниками відділу поліції №3 МРУП ГУНП України в Миколаївській області провели рейд - відпрацювання місць стихійної торгівлі на території Корабельного району м. Миколаєва з метою недопущення встановлення об'єктів незаконної торгівлі за адресами: вул. Металргів, 32; вул. Генерала Попеля, 164; вул. Самойловича, 24, вул. Океанівська, 31; пр. Богоявленський, 311, пр. Богоявленський, 342.

Складено 8 протоколів за статтею 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу). Матеріали направлено до адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

 

0609 лютого 2021 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень, пов'язаних із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, та тимчасових рекомендацій суб'єктами господарювання, яким дозволено впроваджувати свою діяльність, у разі дотримання ними вимог профілактичних та протиепідемічних заходів, робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейд – обстеження 17-ти об'єктів (мкр. Ш. Балка та мкр. Кульбакино), а саме: 6-ти непродовольчих та 10-ти продовольчих крамниць, закладів громадського харчування -1.

У ході рейду на суб'єктів господарської діяльності представниками ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області було складено 2 протоколи за статтею 42 КУ «Про адміністративне правопорушення» («Порушення санітарних норм»).

 

Санітарне очищення

Адміністрація Корабельного району із залученням підрядного підприємства ФОП Звіренка О.М. регулярно виконує роботи із ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ на території району.

Протягом останнього тижня виконано зачищення території 28-го та 6-го мікрорайонів.

Вкотре закликаємо мешканців Корабельного району берегти чистоту та не утворювати звалищ у невідведених для цього місцях!

s11s1s22s2s333s33s4

 

Пільги для призваних на строкову військову службу громадян України встановлено Законами України та іншими нормативно-правовими актами

Урядом, керівництвом держави, та Збройних Сил забезпечено належні умови для призваних на строкову військову службу громадян України, зокрема:

- при призові на військову строкову службу їм виплачується грошова допомога у розмірі двох мінімальних заробітних плат, враховуючи розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на час призову;

(Порядок виплати визначено постановою КМУ від 12.08.2015 №587 «Про затвердження Порядку виплати грошової допомоги громадянам України, які призиваються на строкову військову службу»);

- військовослужбовці перебувають на повному державному утриманні, розміщуються в казармах (на кораблях), забезпечуються щоденним триразовим гарячим харчування та військовою формою одягу згідно встановленим норм;

- їм виплачується щомісяця грошове забезпечення в розмірі 350 – 700 грн. залежно від займаної посади та тарифного розряду;

- при звільненні в запас їм виплачується вихідна грошова допомога у розмірі 8-ми посадових окладів (від 2 800 – до 5 600 грн. залежно від займаної посади та тарифного розряду, для військовослужбовців з числа дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування 12 окладів (від 4 200 – до 8 400 грн.);

- надається відпустка (10 календарних днів без урахування часу, необхідного для проїзду до місця проведення відпустки та назад);

- час проходження строкової в/служби зараховується до стажу роботи, що дає право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах;

- зберігаються робоче місце та середня заробітня плата, за умови офіційного працевлаштування до призову;

- зберігаються жилі приміщення, які вони займали до призову на строкову військову службу. Вони не можуть бути зняті з обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов;

- після звільнення в запас (протягом місяця з дня взяття на військовий облік за місцем проживання за поданням районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки) виплачується матеріальна допомога в розмірі:

• середньої заробітної плати на день призову, але не менше прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня календарного року, встановленої на день призову (для громадян, які працювали) не менше 1921 грн.;

• у розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня календарного року, встановленої на день призову (для громадян, які до призову не працювали) 1921 грн.

(Виплати здійснюються відповідно до пункту 3 статті 8 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» та постанови Кабінету Міністрів України від 08.04.2015 № 185 (із змінами).

• також, держава забезпечує соціальну та професійну адаптацію військовослужбовців строкової військової служби, які до призову на строкову військову службу не були працевлаштовані.

• у разі необхідності соціальну та професійну адаптацію проходять також члени сімей військовослужбовців за їх зверненням. Адаптація зазначеної категорії осіб провадиться центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сферах зайнятості населення та трудової міграції, трудових відносин, соціального захисту населення, за рахунок коштів державного бюджету.

• особи, які були призвані в період навчання у ВНЗ I-IV рівнів акредитації, при звільненні зараховуються для продовження навчання до того ВНЗ, де вони навчалися до призову, незалежно від форми навчання.

• тільки військовослужбовці строкової військової служби мають право на безоплатний проїзд всіма видами транспорту загального користування міського, приміського та міжміського сполучення (за винятком таксі).

• члени сімей військовослужбовців строкової служби мають переважне право при прийнятті на роботу і на залишення на роботі при скороченні чисельності або штату працівників.

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до рішення РНБО України, введеного в дію Указом Президента України від 24 вересня 2014 року № 744 військовослужбовці строкової військової служби до виконання бойових завдань в зоні Операції об'єднаних сил на території Донецької та Луганської областей залучати заборонено.

За більш детальною інформацією пропонуємо звертатися до Корабельного районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за адресою: просп. Богоявленський, 309.

Контактний телефон: (0512) 64 53 00, 099 08 41 506 - Фатєєв Євген Володимирович

 

viyskoviНа потреби армії забезпечено майже 36 млн грн військового збору

Відповідно до Податкового кодексу України з серпня 2014 року в Україні запроваджено військовий збір, який у повному обсязі перераховується до державного бюджету і використовується на підвищення обороноздатності держави.

Як повідомив в. о начальника ГУ ДПС у Миколаївській області Дмитро Прокоф'єв, у першому місяці поточного року внесок платників військового збору Миколаївщини до державного бюджету склав майже 36 млн гривень. Це на 3,4 млн грн більше минулорічних надходжень за відповідний період.

«Зважаючи на ситуацію в країні, яка пов'язана із загрозою поширення COVID-19, позитивна динаміка надходжень військового збору від представників усіх сфер економіки регіону свідчить про сумлінність платників податків-роботодавців, які виплачують легальну заробітну плату найманим працівникам, відповідно з якої утримують та перераховують до бюджету військовий збір. Сплата військового збору забезпечує могутність української армії та захищеність державного кордону України», – зазначив Дмитро Прокоф'єв.

Нагадаємо, військовий збір утримується з доходів фізичних осіб, які підлягають оподаткуванню. Зокрема, це заробітна плата, іноземні доходи, суми винагород та інших виплат, нарахованих відповідно до умов цивільно-правового договору, пасивні доходи, у тому числі, роялті, дивіденди, страхові виплати та інші.

Головне управління ДПС у Миколаївській області звертається до роботодавців з проханням своєчасно та у повному обсязі сплачувати податки до бюджету, у тому числі, військовий збір. Сплата військового збору є почесним внеском кожного громадянина у підтримку боєздатності Збройних сил України.

Головне управління ДПС у Миколаївській області

 
misceviПерший внесок суб'єктів господарювання Миколаївщини до місцевих скарбниць у 2021 році склав понад півмільярда гривень

У результаті активної співпраці з суб'єктами господарювання, сервісного підходу до їх обслуговування та створення комфортних умов ведення бізнесу у регіоні, вже у січні 2021 року до місцевих бюджетів забезпечено 570,3 млн грн податкових платежів. У порівнянні з січнем 2020 року доходи місцевих скарбниць зросли на 2,8 відсотків. Місцеві бюджети додатково отримали 15,8 млн гривень. Про це повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Миколаївській області Дмитро Прокоф'єв.

Він зазначив, що майже 67,5 відс. у загальній сумі надходжень займає податок на доходи фізичних осіб. За січень поточного року місцеві бюджети отримали 384,8 млн грн ПДФО, що на 26,7 млн гривень більше, ніж за січень минулого року.

Підприємці і аграрії Миколаївщини, які використовують спрощену систему оподаткування, сплатили до місцевої казни 104,1 млн грн єдиного податку. Перевищення рівня надходжень від цієї категорії платників, у порівнянні з січнем 2020 року складає 2 млн гривень.

Крім того, до місцевих бюджетів надійшло 42,9 млн грн плати за землю, 18,5 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, 13,7 млн грн акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів, 1,8 млн грн плати за ліцензії, 1,1 млн грн рентної плати за спеціальне використання води, надр та лісових ресурсів, 0,4 млн грн екологічного податку.

«Ми залишаємося надійними партнерами для сумлінних платників податків і завдяки їхній громадянській позиції, добровільній та своєчасній сплаті податків до місцевих бюджетів, розширюються можливості реалізації інфраструктурних та соціальних проектів задля комфортних умов життя і праці мешканців Миколаївщини»,- зазначив Дмитро Прокоф'єв.

Головне управління ДПС у Миколаївській області

 
deklЯкі граничні терміни подання податкової декларації про майновий стан і доходи за 2020 рік?

Головне управління ДПС у Миколаївській області нагадує, що з початку 2021 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2020 року.

Інформуємо, що граничні строки подання декларації за звітний (податковий) 2020 рік:

- для фізичних осіб – підприємців, які здійснюють підприємницьку діяльність на загальній системі оподаткування, – протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року. Останній день – 09.02.2021;

- для громадян, які відповідно до норм розділу IV ПКУ зобов'язані подавати декларацію, та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, – до 01 травня року, що настає за звітним. Останній день – 30.04.2021;

- для фізичних осіб, які декларують право на податкову знижку – по 31 грудня включно наступного за звітним роком. Останній день – 31.12.2021.

Звертаємо увагу, що ознайомитись з інформацією про особливості кампанії декларування доходів, отриманих протягом 2020 року можна за допомогою спеціального банера «Деклараційна кампанія 2021», який розміщено на субсайті Головного управління ДПС у Миколаївській області, за посиланням: https://mk.tax.gov.ua/deklaratsiyna-kampaniya-2021/

Головне управління ДПС у Миколаївській області

 

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради із залученням підрядних підприємств 08.02.2021 виконує роботи з посипання тротуарів, доріг та зупинок громадського транспорту.

IMG_20210208_150617IMG_20210208_150842IMG_20210208_150853IMG_20210208_150931

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 3388
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1210911

 

 

 

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

проспект Богоявленський, 314

 

 

 

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"