Головна

servisОльга Купчишина презентувала ГУ ДПС у Миколаївській області на Ярмарку вакансій

Головне управління ДПС у Миколаївській області завжди відкрите до працевлаштування амбітної, доброчесної, відповідальної та цілеспрямованої молоді. Про це повідомила в.о. заступника начальника ГУ ДПС у Миколаївській області Ольга Купчишина під час презентації роботи Служби на Ярмарку вакансій, у рамках проведення Тижня кар'єри 2021 «Могилянський ProfiStart».

Під час презентації Ольга Купчишина ознайомила аудиторію з організаційною структурою ГУ ДПС у Миколаївській області, акцентуючи увагу на структурні підрозділи, у яких на даний момент наявні вільні вакансії. «Організаційна структура ДПС Миколаївщини побудована за функціональним принципом, та на сьогоднішній день складає 687 осіб. На кожний структурний підрозділ, відповідно до функціональних повноважень, покладено виконання завдань. Для молодих спеціалістів цікавою буде як робота у підрозділах, які безпосередньо здійснюють адміністрування податків, так і у підрозділах, які здійснюють організаційне, кадрове та бухгалтерське забезпечення», - зазначила Ольга Купчишина.

Також під час презентації Ольга Купчишина звернула увагу присутніх на переваги роботи в ГУ ДПС у Миколаївській області, серед яких можна виділити: можливість кар'єрного зростання, постійний особистісний розвиток, стабільну гарантовану ринкову заробітну плату та соціальну захищеність.

Особливу зацікавленість у аудиторії викликало питання щодо програми адаптації новопризначених працівників в ГУ ДПС у Миколаївській області. Слід зазначити, що програма адаптації дуже допомагає у професійному зростанні, засвоєнні необхідних навичок для роботи, а також у вивченні правил та традицій поведінки.

На звершення заходу Ольга Купчишина висловила впевненість, що працевлаштування молоді в Головному управлінні ДПС у Миколаївській області буде – це потужний старт для подальшої кар'єри, адже робота у податковій службі Миколаївщини відкриває перспективи постійного самовдосконалення та надає можливість набути унікального досвіду.

Нагадуємо, що детальніше ознайомитись з інформацією про конкурсні добори на зайняття вакантних посад у Головному управлінні ДПС у Миколаївській області можна на субсайті ГУ ДПС у Миколаївській області за посиланням: https://mk.tax.gov.ua/dfs-u-regioni/robota-z-pers/, або на Порталі вакансій, за посиланням: https://career.gov.ua/.

Головне управління ДПС у Миколаївській області

 
NERUHВласники нерухомості сплатили до місцевих бюджетів Миколаївщини
26,4 млн грн податку на нерухомість

Завдяки постійній цілеспрямованій роботі щодо визначення об'єкта оподаткування податком на нерухоме майно, відмінним від земельної ділянки (так званий «податок на нерухомість») та суми податку до сплати, у січні - березні 2021 року платники податків Миколаївщини сплатили до місцевих бюджетів 6,4 млн грн податку на нерухомість, що майже на 1,1 млн грн більше, ніж у відповідному періоді 2020 року.

Як повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Миколаївській області Дмитро Прокоф'єв, лідерами у сплаті податку на нерухомість є власники об'єктів нерухомості – юридичні особи, внесок яких у місцеві бюджети Миколаївщини за 3 місяці 2021 року становить майже 23,7 млн гривень. Фізичні особи – власники майна перерахували до місцевих скарбниць 2,7 млн грн податку на нерухомість.

«В умовах децентралізації влади сплачені до бюджетів місцевих громад податки є джерелом фінансування соціальної сфери, можливістю використовувати бюджетні надходження на розвиток інфраструктури та впровадження ефективних проектів розвитку регіону», - зазначив Дмитро Прокоф'єв.

Головне управління ДПС у Миколаївській області

 

20.04.2021 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень, пов'язаних із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейд – обстеження 29-ти об'єктів, а саме: 14-ти непродовольчих та 13-ти продовольчих крамниць, закладів громадського харчування – 2.

У ході рейду було складено 3 протоколи за статтею 44-3 (частина друга) Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» («Порушення правил щодо карантину людей»), що передбачає штраф від десяти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, 1 протокол за статтею 42 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» («Порушення санітарних норм»), що передбачає штраф від одного до дванадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від шести до двадцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. А також, складено 2 акти санітарно- епідемічного обстеження об'єктів господарювання.

2223

 

17 квітня в Корабельному районі в рамках міського суботника було висаджено 130 саджанців клену та каштану

17-0117-02

17-03

17-0417-0517-06

 

15.04.2021 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень, пов'язаних із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, та з метою недопущення стихійної торгівлі на території Корабельного району м. Миколаєва робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейд – обстеження 31-го об'єкта, а саме: 15-ти непродовольчих та 8-ми продовольчих крамниць, закладів громадського харчування - 2, салонів краси - 6.

У ході рейду було складено 1 протокол за статтею 44-3 (частина друга) Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» («Порушення правил щодо карантину людей»), що передбачає штраф від десяти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, 2 протоколи за статтею 42 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» («Порушення санітарних норм»), що передбачає штраф від одного до дванадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від шести до двадцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. А також, складено 2 акти санітарно- епідемічного обстеження об'єктів господарювання.2021

 

14.04.2021 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень, пов'язаних із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, та з метою недопущення стихійної торгівлі на території Корабельного району м. Миколаєва робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейд – обстеження 24-х об'єктів, а саме: 11-ти непродовольчих та 12-ти продовольчих крамниць, закладів громадського харчування – 1.

У ході рейду було складено 3 протоколи за статтею 44-3 (частина друга) Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» («Порушення правил щодо карантину людей»), що передбачає штраф від десяти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, 1 протокол за статтею 42 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» («Порушення санітарних норм»), що передбачає штраф від одного до дванадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від шести до двадцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. А також, надано 2 попередження суб'єктам господарювання щодо усунення порушень Правил благоустрою в м. Миколаєві.

1819


 

1713.04.2021 року з метою контролю за виконанням карантинних обмежень, пов'язаних із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, та з метою недопущення стихійної торгівлі на території Корабельного району м. Миколаєва робочою групою у складі представників відділу поліції №3 МРУП ГУНП України в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейди – обстеження 22-х об'єктів, а саме: 4-х непродовольчих та 13-ти продовольчих крамниць, закладів громадського харчування - 3, салонів краси - 1, продовольчих ринків - 1.

У ході рейду на суб'єктів господарської діяльності було складено 1 протокол за статтею 44-3 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» («Порушення правил щодо карантину людей»), що передбачає штраф від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а на посадових осіб - від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, 6 протоколів за статтею 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу) та надано 2 попередження суб'єктам господарювання щодо усунення порушень Правил благоустрою в м. Миколаєві.

Матеріали направлено до адміністративної комісії при адміністрації Корабельного району та районного суду для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

 
info_logoШАНОВНІ ВИНОГРАДАРІ ТА САДІВНИКИ –
не втрачайте шанс отримати державну підтримку

Поточного року в державному бюджеті передбачені видатки для фінансової підтримки суб'єктів господарювання – юридичних осіб незалежно від організаційно-правової форми та форми власності і фізичних осіб – підприємців, що провадять діяльність у галузях садівництва, виноградарства та хмелярства. Порядок використання бюджетних коштів затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 15.07.2005 № 587.

Суб'єкти господарювання, які хочуть взяти участь у програмі, мають звернутися в термін до 15 жовтня до обласної комісії або комісії Мінекономіки (у відповідності до напрямку державної підтримки) та подати визначений Порядком перелік документів.

Обов'язковою умовою є наявність проектної документації на створення виноградників столових сортів, плодово-ягідних насаджень і хмільників або на створення виноградників технічних сортів.

До обласної комісії документи подають суб'єкти господарювання, які закладають плодово-ягідні насадження, виноградники, бюджетні кошти надаються на безповоротній основі в межах бюджетних призначень, передбачених у державному бюджеті на поточний рік, для компенсації витрат (без урахування податку на додану вартість), здійснених у період з 1 жовтня попереднього року по 30 вересня поточного року, за такими напрямками:

1) придбання садивного матеріалу плодово-ягідних культур, винограду та хмелю - у розмірі до 80 % здійснених витрат (після проведення ними садіння або ремонту насаджень);

2) проведення робіт та придбання матеріалів для спорудження шпалер і встановлення систем краплинного зрошення - у розмірі до 50 % здійснених витрат (після завершення монтажних робіт);

3) закупівля техніки, механізмів та обладнання (зокрема іноземного виробництва, які не виробляються в Україні) для проведення технологічних операцій у виноградарстві, садівництві і хмелярстві згідно із затвердженим Мінекономіки переліком такої техніки, механізмів та обладнання, - у розмірі до 30 % їх вартості.

Компенсація витрат за садивний матеріал не може перевищувати нормативи, у межах яких проводиться часткове відшкодування їх вартості, затверджені Мінекономіки.

До комісії Мінекономіки документи подають суб'єкти господарювання - виробники плодів, ягід та винограду, які провадять сільськогосподарську діяльність з обробки, переробки та/або консервації плодів, ягід та винограду, для компенсації до 50 % вартості:

1) нового будівництва та реконструкції холодильників для зберігання плодів, ягід, столових сортів винограду та хмелю власного виробництва, цехів первинної переробки винограду, плодів та ягід власного виробництва, об'єктів із заморожування плодово-ягідної продукції;

2) придбання ліній товарної обробки плодів та ягід, автоматизованих ліній з висушування плодів, ягід та хмелю власного виробництва, ліній з переробки плодів, ягід та технічних сортів винограду власного виробництва на соки, пюре, виноматеріали після завершення пусконалагоджувальних робіт.

Компенсації підлягає вартість об'єктів, введених в експлуатацію з 1 жовтня попереднього року по 30 вересня поточного року, та/або вартість ліній, придбаних у той самий період.

АКЦЕНТУЄМО УВАГУ, що одноразово у 2021 році суб'єкти господарювання можуть отримати часткову компенсацію/доплату за період з 2019 по 2020 роки за напрямами та у розмірах, зазначених вище. Документи подаються відповідним комісіям до 1 травня або 15 жовтня.

Протягом бюджетного року загальна сума державної підтримки за цими напрямками не може перевищувати 60 млн. грн на одного суб'єкта господарювання, з врахуванням пов'язаних з ним осіб.

У разі зацікавленості, для отримання більш детальної інформації звертайтеся до департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації за телефонами: (0512) 37 74 02, 37 78 35.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Пользователи : 2
Статьи : 3468
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1340613

 

 

 

Наші контакти:

54050, Україна, м.Миколаїв,

проспект Богоявленський, 314

 

 

 

тел. (0512) 60-02-71, факс (0512) 60-02-59

Електронна адреса для звернень

[email protected]

znak

Питання "гарячої лінії"