Головна

З нагоди Дня флоту України

25 липня 2014 року заступник голови адміністрації Олександр Гвозденко взяв участь в урочистих зборах трудового колективу спеціального морського порту «Октябрьск» з нагоди Дня флоту України.

Відкрив урочистості перший заступник начальника адміністрації Крапива Віталій Петрович.

З привітаннями до трудового колективу звернулись директор ДП «СМП «Октябрьск» Олександр Басюк та заступник голови адміністрації району Олександр Гвозденко.

 oktyabrsk1oktyabrsk2

Треба відзначити, що державному підприємству «СМП «Октябрьск» у рамках Всеукраїнської програми «ЗОЛОТІ РУКИ КРАЇНИ» присвоєно звання Лауреату з врученням диплому, а Почесне звання «ТОП – МЕНЕДЖЕР КРАЇНИ 2014 року» у галузі діяльності морських портів України отримав заступник директора з експлуатації Якименко Дмитро В'ячеславович.

Кращі працівники спецморпорту були відзначені Почесними грамотами та Подяками Міністерства інфраструктури України, голови Миколаївської обласної ради та обласної державної адміністрації, міського голови м. Миколаєва, начальника адміністрації СМП "Октябрьск".

oktyabrsk3oktyabrsk4oktyabrsk5oktyabrsk6oktyabrsk7 

Почесними грамотами були нагороджені переможці II конкурсу професійної майстерності серед механізаторів (докерів — механізаторів) комплексних бригад на навантажувально — розвантажувальних роботах і машиністів кранів (кранівників) району (вантажного).

З нагоди свята було підбито підсумки екологічного конкурсу «Зелений куточок» серед підрозділів підприємства. Переможці у номінаціях «Краща територія підрозділу», «Кращий кабінет», «За активну участь та творчий підхід» були відзначені грамотами.

За багаторічну плідну працю, високу професійну майстерність та особистий внесок у розвиток підприємства кращих працівників було відзначено Почесними грамотами голови адміністрації Корабельного району, а саме:

- ЗАДВЕРНЯКА Юрія Петровича - боцмана морського буксиру «Руслан» флоту (портового) державного підприємства «Спеціалізований морський порт «Октябрьск»;

- КОНДРАТЬЄВА Петра Миколайовича - механізатора (докера-механізатора) 3 кл. комплексної бригади № 7 на навантажувально-розвантажувальних роботах району (вантажного) державного підприємства «Спеціалізований морський порт «Октябрьск»;

- САГАНА Руслана Валерійовича - начальника відділу інформаційних технологій державного підприємства «Спеціалізований морський порт «Октябрьск»;

- СЕМЕНУХУ Ларису Михайлівну - старшу сестру медичну пункту охорони здоров'я державного підприємства «Спеціалізований морський порт «Октябрьск».

- ГУЗАРЕВИЧА Миколу Івановича - пожежного служби пожежної та техногенної безпеки філії «Октябрьск» державного підприємства «Адміністрація морських портів України»;

- ГНАТОВСЬКОГО Бориса Дмитровича – начальника ремонтно- будівельної дільниці філії «Октябрьск» державного підприємства «Адміністрація морських портів України»;

- ПАНЧИШИНА Сергія Євгенійовича – монтера колії ремонтно – будівельної дільниці філії «Октябрьск» державного підприємства «Адміністрація морських портів України».

Вітаємо працівників порту зі святом!

 

pensionШановні керівники та бухгалтера підприємств! 

Управління ПФУ в Корабельному районі м.Миколаєва щодо нарахування єдиного внеску на заробітну плату мобілізованим працівникам та відповідне формування відомостей у звіті повідомляє наступне.

1. Відповідно до частини третьої статті 119 Кодексу законів про працю України (зі змінами) за працівниками, призваними на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, але не більше одного року, зберігаються місце роботи, посада і компенсується із бюджету середній заробіток на підприємстві

докладно

 

Районна комісія з питань забезпечення своєчасної та повної сплати податків, погашення заборгованості заробітної плати, пенсій, стипендій та ін. виплат з метою контролю питань за дотриманням зобов'язань по своєчасності та повноти сплати податків, погашення заборгованості із заробітної плати та інших соціальних виплат провела своє чергове засідання.

 komiss2komiss1

В ході роботи комісії розглядалися результати фінансово – господарчої діяльності та сплати єдиного соціального внеску 3 фізичних осіб – підприємців та 1 підприємства – боржника. За результатами засідання комісії прийнято рішення, а саме:

1. Рекомендувати управлінню Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва ПФУ Корабельного району, Корабельному районному центру зайнятості, Податковій інспекції Корабельного району, Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на наступне засідання комісії надати інформацію про найбільших боржників по сплаті податків.

2. Запросити на наступне засідання керівництво ПАТ "МЗС "Океан", у якого заборгованість з єдиного соціального внеску становить більш 5 млн. грн., а також 15 фізичних осіб - підприємців, які мають заборгованість від 700 грн. до 8 тис. грн..

3. Рекомендувати ФОП Хоруженку Л.В. зробити звірку з управлінням Пенсійного фонду України у Корабельному районі з питання виникнення заборгованості.

 

videoexcurseTCВідеоподорож: сторінками наших екскурсій

З метою ознайомлення підопічних відділення соціально-побутової адаптації Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради з історичними та заповідними куточками Миколаївщини та їх оздоровлення у літній період було започатковано нову соціально-педагогічну послугу – краєзнавство. Ми почали організовувати пізнавально-оздоровчі поїздки по рідному краю.

По закінченні навчань в «Університеті третього віку» підопічні відділення побували в Національному історико-археологічному заповіднику «Ольвія», відвідали лісове урочище «Лабіринт» в с. Трикрати та Актовий каньйон (Вознесенський район).

22.07.2014 року всі бажаючі зібралися у приміщенні бібліотеки № 18 поділитися своїми враженнями від поїздок та залучити всіх бажаючих прийняти участь. Нас гостинно зустріла співробітник закладу Мердух Л.З. та провела з нами цікаву відео подорож.

Присутні з цікавістю переглянули відеофільм про наші подорожі та виявили бажання побувати в Білгород-Дністровській фортеці. На наше прохання працівник бібліотеки підготувала та провела цікаву відео подорож до Білгород - Дністрова та показала мальовничі куточки, історію цього міста, розповіла про церковні та історичні пам'ятки. Детально зупинилася на історико-археологічній пам'ятці – Білгород-Дністровській фортеці, показ відбувся у 3D форматі і присутні наче побували в тому місці та відчули дух тієї епохи. Потім всі, хто побував у поїздках ділилися враженнями та заохочували інших. Доброзичливі, приємні спогади, відпочинок на природі, враження від пізнавально-оздоровчих поїздок залишаться надовго, а тих, хто ще не був ми запрошуємо побувати в тих мальовничих місцях Миколаївщини, відпочити від повсякденних турбот.

Заступник директора міського територіального центру Г.М. Громов

 

ЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ

24.07.2014

З метою благоустрою території Корабельного району та покращення умов життя мешканців приватного сектору адміністрацією Корабельного району розпочато капітальний ремонт дороги по вул. Литовченка на ділянці від пр. Жовтневого до вул. Академіка Рильського.

 litovchenko1

 

З метою благоустрою території Корабельного району та покращення умов життя мешканців приватного сектору адміністрацією Корабельного району завершено капітальний ремонт з асфальтобетонним покриттям вулиці Терешкової (від пр. Жовтневого до вул. Ударна) та вулиці Рильського (від вул. Терешкової до вул. Марії Ульянової).

tereshkova1tereshkova2tereshkova4tereshkova6

 

reid_23_07_14-TНа сторожі безпеки дітей!

Реагуючи на інформацію небайдужих мешканців Корабельного району про залишення у небезпеці малолітніх дітей, служба у справах дітей разом з представниками Центру соціальних служб сім'ї, дітей та молоді, служби кримінальної міліції у справах дітей 23 липня обстежили та перевірили умови утримання та виховання дітей, яких 19.07.2014 «горе-мати» залишила без догляду у квартирі на 6-му поверсі багатоповерхового будинку.

Встановлено, що громадянка Херсонської області протягом 4 днів винаймає квартиру разом з 3-мя дітьми. З багатодітною матерю проведено профілактичну бесіду, під час якої роз'яснено її права та обов'язки щодо виховання дітей згідно статті 164 Сімейного кодексу України. Її попереджено про можливість відібрання дітей або позбавлення батьківських прав у разі загрози їх життю та здоров'ю.

 reid_23_07_14-1reid_23_07_14-4reid_23_07_14-2reid_23_07_14-3

Сім'я взята під соціальний супровід Центром соціальних служб сім'ї, дітей та молоді і пильний контроль з боку служби у справах дітей адміністрації. Співробітниками кримінальної міліції на громадянку С. складено протокол про адміністративне правопорушення за ознаками частини 1 статті 184 КУпАП, який буде розглянуто Корабельним районним судом м. Миколаєва.

 

info_logoЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ

23.07.2014

З метою благоустрою території Корабельного району та покращення умов життя мешканців приватного сектору, адміністрацією Корабельного району завершено поточний ремонт дороги по вул. Уральській на ділянці від будинку № 13 до вул. Балтійська. Вартість робіт – 95 тис. грн.

uralska1uralska2 

********

Адміністративна комісія при адміністрації Корабельного району провела чергове засідання, на якому було розглянуто 7 справ про адміністративне правопорушення за ст.. 151, ст.152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення».

В результаті проведеної роботи накладено штраф на 7 осіб на загальну суму 1105грн.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2531
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 942665

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"