Головна

viezdnoy_12_06_201412 червня голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов провів виїзний особистий прийом громадян у мікрорайоні Широка Балка. Звернулось 7 мешканців Корабельного району. У зверненнях порушувалися питання щодо облаштування дитмайданчика на вул. Вільній, 38 (біля ЗОШ № 14), щодо влаштування зовнішнього освітлення у парку біля ЗОШ № 14, перерахування пенсії, щодо з'ясування правомірності тарифів на вивезення ТПВ, щодо можливості отримання субсидії на сплату комунальних послуг, щодо благоустрою парку біля ЗОШ № 14 (вул. Вільна, 38), щодо знесення дерева акації біля ЗОШ №14, щодо ремонту дороги по пров. Молодіжному та вул. Молодіжній, щодо незаконного звалища сміття на вул. Гайдамацькій, щодо підтоплення на вулиці Льотчиків.

Звернення громадян взято під особистий контроль, дано доручення та встановлено термін виконання.

 

Спільне свято у піцерії "Челентано"

10 червня 2014 року відділ у справах сім'ї, молоді, культури та спорту адміністрації Корабельного району разом з адміністрацією піцерії "Челентано", що знаходиться на вулиці Радянська, організували благодійну акцію для 28 дітей Корабельного району, які потребують соціальної підтримки. Діти були запрошені на свято з нагоди півріччя заснування піцерії «Челентано».

Діти стали учасниками конкурсно – розважальної програми за участю казкових персонажів та супер - героїв: Залізної людини, Халка, Капітана Америки. Найцікавіше для дітей було те, що вони вперше мали змогу приготувати піцу власними руками.

DZD2014-17DZD2014-18

Організатори свята частували дітей смачним десертом, а за активну участь у конкурсах та за презентовану піцу власними руками всі були нагороджені сувенірами.

 

info_logoЕкспрес-інформація

10.06.2014

- Організовано рейд по вул. Новобудівній на предмет перевірки санітарного стану прибудинкових територій;

- Організовано роботи із видалення трави та порослі вздовж бордюрних каменів по пр. Жовтневому;

- Організовано роботи з розчищення паркової зони від порослі на розі пр. Жовтневого та вул. Ленінградської.

Організовано вихід спільно з представником МКП «Миколаївводоканал» за адресою: вул. Уборевича, 6 з питання відкритого водопровідного колодязя.

Проведено обстеження вул. Балтійської на предмет визначення місця розташування дитячого ігрового майданчика (на перспективу).

 

rusal Свято «Разом з дітьми» в Корабельному районі вдалось на славу!

У Корабельному районі Миколаєва відбулося свято, присвячене Міжнародному дню захисту дітей. Захід був ініційований представництвом Центру соціальних програм компанії РУСАЛ в Україні спільно з молодіжною радою Миколаївського глиноземного заводу.

докладно

 

deti_work.jpg Захист трудових прав дітей

«Працездатній молоді – громадянам України від 15 до 28 років після закінчення або припинення навчання у загальноосвітніх, професійних навчально-виховних і вищих навчальних закладах, завершення професійної підготовки і перепідготовки, а також після звільнення зі строкової військової або альтернативної (невійськової) служби надається перше робоче місце на строк не менше двох років».

Витяг зі ст. 197 Кодексу законів про працю України

Як влаштуватися на роботу,,,

 

gramota10_06_1410 червня 2014 року у малій залі адміністрації було підбито підсумки районного огляду - конкурсу на кращий шкільний музей бойової слави.

В урочистостях взяли участь голова адміністрації Олександр Цуканов, заступник голови районної ради ветеранів війни та праці Ганна Іванченко, представник міської спілки ветеранів воїнів - інтернаціоналістів Микола Мезінов та апарат адміністрації.

Почесними грамотами голови адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради, Корабельної районної ради ветеранів війни та праці, міської спілки ветеранів воїнів - інтернаціоналістів м. Миколаєва були відзначені:

Представники загальноосвітніх шкіл №40 (директор - Тетяна Липунова), №48 (директор - Оксана Баранова), №54 (директор - Олег Звоник), які посіли III місце у конкурсі.

За II місце Почесні грамоти отримали представники загальноосвітніх шкіл № 14 ім. Героя Радянського Союзу Пшеніцина Г. О. (директор - Лариса Джуган), № 1 ім. Олега Ольжича (директор - Микола Матіюк), № 44 (директор - Олександра Кірякова).

За I місце у огляді - конкурсі Почесні грамоти були вручені представникам загальноосвітньої школи № 43 ім. К.Ольшанського (директор - Любов Курбакова).

Вітаємо переможців!

 

pensionВеб-портал Пенсійного фонду України

Одним з пріоритетних напрямів діяльності органів Пенсійного фонду України завжди була інформаційно-роз'яснювальна робота, яка постійно проводиться серед роботодавців, працюючого населення та пенсіонерів. Форми і методи інформаційно-роз'яснювальної роботи постійно вдосконалюються, адже технології покращуються, законодавство змінюється і ми повинні допомогти нашим шановним клієнтам бути обізнаними та інформованими, навчити їх користуватися усіма перевагами сучасних технологій в органах Фонду.

докладно

 

detskie-ploschadki

Подарунок малечі

6 червня з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей адміністрація Корабельного району та мерія м. Миколаєва презентували новий дитячий ігровий майданчик, який розташовано у жилому мікрорайоні по проспекту Жовтневий, 289.

Ініціатива створення майданчику для дітей молодшого віку належить активній групі мешканців району на чолі з Олександром Муравським, який на початку травня поточного року звернувся з цією ідеєю до секретаря Миколаївської міської ради Юрія Гранатурова. На сьогодні звернення мешканців району втілено у життя. Комплекс ігрових споруд придбано за бюджетні кошти.

докладно

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2531
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 942668

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"