Головна

infoЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

22.07.2014

Завершено роботи з поточного ремонту мереж зовнішнього освітлення по вул. Лазарева та вул. Адмірала Ушакова. Роботи було проведено КП «Госпрозрахункова дільниця механізації будівництва».

По вул. Лазарева було проведено заміну кабелю (1295 п.м.)та встановлено 37 світлоточок. Вартість робіт – 69686,02 грн.

По вул. Адмірала Ушакова (від вул. Командарма Уборевича до вул. Ленінградської) було проведено заміну кабелю (405 п.м.) та встановлено 12 світлоточок. Вартість робіт – 22330,43 грн.

*****

Комісія з питань легалізації зайнятості населення провела черговий рейд. В ході рейду за участю фахівців адміністрації районі, департаменту праці та соціального захисту населення, районного центру зайнятості, ДПІ району, управління ПФУ та інших установ району, перевірено 10 фізичних осіб - підприємців. Всього було виявлено 5 порушень, які стосуються питання реєстрації трудових відносин з найманими працівниками.

*****

За ініціативою адміністрації Корабельного району та підтримки Благодійного фонду, який очолює Позняковський Сергій Леонідович, було здійснено благодійну акцію, у ході якої Жовтнева центральна районна лікарня, Корабельний райвійськкомат, військова частина А - 1836Р, яхт – клуб, адміністрація пляжу «Чайка» отримали медикаменти для надання первинної медичної допомоги.

*****

Відбулась «гаряча телефонна лінія» з питань складання, подання та розгляду запитів на інформацію в адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради. Звернулось 2 особи. На всі звернення надано роз'яснення згідно чинного законодавства.

*****

Відділом комунального господарства, благоустрою, санітарного очищення та роботи з приватним сектором виконано заміри прилеглої території до ДНЗ №101 для укладання договору на її утримання.

 

info_logoЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ

21.07.2014

Під головуванням голови адміністрації О.М.Цуканова відбулась апаратна нарада за участю заступників голови, апарату адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та керівників районних служб. На порядку денному були розглянуті такі питання:

Про новини у законодавстві щодо забезпечення державних виплат сім'ям з дітьми доповіла Коба Тамара Вікторівна – начальник управління соціальних виплат та компенсацій Корабельного району ДПСЗН .

Про організацію заходів з ліквідації карантинного бур'яну амброзії на території Корабельного району поінформувала Опаріна Лариса Миколаївна – завідувач сектору комунального господарства та благоустрою відділу комунального господарства, благоустрою та санітарного очищення.

Про Порядок надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов'язалась поховати померлого, у 2014 році та надання адресної грошової допомоги громадянам присутніх ознайомила Попова Ольга Анатоліївна – начальник відділу організаційної роботи та юридичного забезпечення.

*****

Силами працівників, що оформлені на громадські роботи продовжується санітарне очищення зеленої зони зі сторони Жовтневої ЦРБ від вул. Самойловича до вул. Артема. 

 

info_logoЕКСПРЕС - ІНФОРМАЦІЯ

17.07.2014

Голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов провів особистий прийом громадян. Звернулось 5 мешканців Корабельного району та було 2 колективних звернення. У зверненнях порушувалися питання щодо ремонту дорожнього покриття по вулицям Академіка Рильського та Терешкової, щодо оновлення зовнішнього освітлення по вулиці Марії Ульянової, ремонту водопровідних труб інваліду II групи загального захворювання, щодо каналізаційних стоків по пров. Висуньському, про виділення земельної ділянки для будівництва будинку, перерахування пенсії, соціального захисту громадян.

Звернення громадян взято під особистий контроль, дано доручення та встановлено термін виконання.

 

info_logoЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ

16.07.2014

Силами громадських працівників організовано проведення робіт з санітарного очищення берегової зони по вул. Металургів.

*******

Силами громадських працівників продовжуються роботи з санітарного очищення берегової зони по вул. Металургів та пляжної зони «Чайка». Організовано прибирання зеленої зони по вул. Ленінградської (між будинками 3Г та 7А).

*******

Продовжуються роботи з поточного ремонту мереж зовнішнього освітлення по вул. Лазарева та вул. Адмірала Ушакова. Виконано покіс трави на пустирі уздовж пр. Жовтневого від СК «Водолій» до вул. Ленінградської.

 

pensionЛегалізуємо трудову зайнятість.

Проблема легалізації заробітної плати сьогодні визначена урядом як першочергова. Її вирішення залежить від створення розумної та справедливої системи оподаткування фонду оплати праці. Не менш важливий аспект - податкова культура роботодавців та правова освіта найманих працівників.

Від прихованої зайнятості зазначають значних втрат громадяни і бюджет держави.

докладно

 

pensУправління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м.Миколаєва повідомляє:

Про випадки некоректного подання страхувальниками звітів

та

Про стан контрольно-перевірочної роботи відділу надходження, прогнозування платежів, обліку застрахованих осіб та контрольно – перевірочній роботи управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м.Миколаєва за І півріччя 2014 року

 

докладно...

 

КОРАБЕЛЬНИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ у м. МИКОЛАЄВІ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

інформує

За поточний період 2014 року в Корабельному районі виникло 68 пожеж (за аналогічний період 2013 року - 66 пожеж - збільшення на 3,03 % ), з них «пожежі у житловому секторі» – 22 (2013 рік 22 пожежі 0,0 % ) пожежі на об'єктах - 2 (2013 рік 5 пожеж зменшення на 40 %) пожеж на транспорті - 6 (2013-5 збільшення на 20 %) та на відкритих територіях – 30 (2013 рік 34 зменшення на 11,76%).

далі

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2531
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 942033

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"