Головна

zah_vitЗ метою сприяння підготовки молоді до захисту Вітчизни, зміцненню її патріотичної та психологічної загартованості на славетних традиціях українського народу, 8 жовтня 2014 року на базі загальноосвітній школі № 54 відбулися змагання з військово-прикладного триборства.

В змаганнях брали участь 13 команд навчальних закладів Корабельного району.

У Програмі було:

- підтягування;

- метання гранати Ф-1 на дальність;

- стрільбу з пневматичної гвинтівки з упору сидячи.

Переможцями стали:

команда учнів школи № 44 (директор – Ульянова І.Є.) зайняла 1 місце,

2 місце у команди учнів школи № 33 (директор – Чернуха Г.М.)

команда школи № 54 (директор – Звоник О.В.) посіла почесне 3 місце.

 


ПОСВЯТА В ГІМНАЗИСТИ

Посвята в гімназисти – традиція гімназійної родини. 26 вересня 2014 року відбулася урочиста церемонія для наймолодших учнів гімназії. Два п'яті класи та їхні керівники - найголовніші гості, навколо яких панувала вся увага.

Церемонія розпочалася з виходу 5-х класів на сцену, після чого, під оплески, їм вручили дипломи, де зазначено, що з цього моменту вони – гімназисти. Як приємно бачити ці маленькі, палаючі очі! У залі були присутні щасливі батьки, веселі вчителі, учні 11 класів, які впевнились, що їх замінять талановиті діти.

Наймолодші гімназисти зайняли свої місця у залі та з цього моменту розпочалась розважальна програма. Спочатку завітала Пані Наука із гордістю гімназії: В'ячеславом Шпаковим - президентом і випускником 2013 року та Даіною Месхією -випускницею нинішнього 2014року. В'ячеслав зауважив, що бачить у п'ятикласниках не тільки майбутнього президента гімназії, а й України! Після чого з'явилися найкумедніші гості, які завітали із самого лісу. Баба-Яга, ведмідь, двоє із Ларця однакових лиця не могли повірити, що в гімназії, безперечно, навчаються найрозумніші, найспритніші, найталановитіші діти. Вони попросили п'ятикласників довести, що ті дійсно найкращі. Розпочалися конкурси, в яких діти з радістю брали участь. Однокласникам вдалося дружно поєднати усі свої таланти і вони довели, що не підведуть. Традиція гімназійної родини – вручати молодшим гімназистам граніт науки, який повинні гризти протягом 7 років.

polupan1polupan2polupan3

Яскравий номер «Ранок в джунглях» ще більше розвеселив усіх присутніх. Також на свято завітали самі козаки, які прийшли не с порожніми руками, а з горщиками каші та привітальними словами. Діти із задоволенням посмакували та пообіцяли гарно вчитися.

Було надано слово і батьками. Вони віддячили Марію Федорівною Письменну, директора школи за великі знання, що отримують учні гімназії. Коли посвята завершувалась, класні керівники і директор сказали напутні слова та вручили короваї від яких кожен учень відломив шматочок і, насолоджуючись, з'їв.

І в кінці, звісно, спільне фото, гучні оплески та велика кількість привітань!

polupan4

Єлизавета Нагірняк, вихованка гуртка журналістики ДЦ Корабельного району, Учениця 11-А класу

 

 

logo-blue

Во Всемирный день животных, 4 октября, 60 воспитанников Николаевской специальной общеобразовательной школы-интерната №2 посетили Николаевский зоопарк.

Поездку детям организовал морской терминал «Ника-Тера» при поддержке администрации зоопарка.

Учащиеся учебного учреждения с интересом наблюдали за обитателями зоопарка. Экскурсовод рассказал об особенностях каждого животного и поделился интересными историями, связанными с пребыванием зверей в зоопарке. Ребята были очень рады встрече с тиграми, медведями, обезьянами, верблюдами. Все были в восторге от увиденного.

«Дети получили удовольствие от поездки. После экскурсии они с восторгом обсуждали поход в зоопарк со сверстниками и делились своими впечатлениями с друзьями и воспитателями. Я благодарен порту «Ника-Тера» и Николаевскому зоопарку за то, что организовали для детей эту экскурсию и подарили им положительные эмоции и яркие впечатления», - сказал директор школы-интерната Анатолий Ковтун.

Вместе с детьми разглядывал обитателей зоопарка и заместитель начальника порта Анатолий Петров.

Анатолий Петров отметил, что поход в зоопарк для детей - это не просто развлечение, это еще возможность расширить свой кругозор, развить воображение и любознательность.

Председатель общества «МСП Ника-Тера» Александр Гайду добавил: «чтобы подарить детям праздник нужно не так уж много, но видеть восторженные детские глаза всегда дорогого стоит».

zoopark

 

info_logoЕКСПРЕС - ІНФОРМАЦІЯ

08.10.2014 року

1. Під головуванням заступника голови адміністрації Олександра Гвозденка відбулась робоча нарада за участю заступників адміністрації, апарату адміністрації та керівників установ, які залучені під час проведення виборів до Верховної Ради України.

На порядку денному розглядалось питання щодо підготовки та матеріально- технічного забезпечення виборчих дільницях № 480781 - 480814 до проведення виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року.

******

2. Адміністрацією Корабельного району силами працівників, які виконують громадські роботи, організовано прибирання від сміття та трави вул. Ольшанців в районі спуску до вул. Андреєва.

Підрядним підприємством ТОВ «Миколаївзеленгосп» розпочато роботи зі знесення, кронування та обрізки дерев на територіях біля житлового фонду по пр. Жовтневому у центральній частині району.

 

bezpeka_praci„Про стан виробничого травматизму на підприємствах міста та проведення атестації робочих місць зі шкідливими умовами праці,,

Значну роль з питань профілактики виробничого травматизму грає систематичне проведення семінарів та нарад з керівниками підприємств та фахівцями з охорони праці. Протягом 9 місяців поточного року спеціалістами департаменту праці та соціального захисту населення, спільно з представниками Теруправління Держгірпромнагляду в Миколаївській області і Управління Фонду соціального страхування від нещасних випадків у Миколаївській області та місті Миколаєві проведено 7 семінарів. У роботі семінарів прийняло участь понад 370 керівників підприємств та фахівців з охорони праці. Щокварталу на базі виконавчої дирекції Фонду проводяться «круглі столи» за участю головних спеціалістів відділу охорони та умов праці.

докладно...

 

info_logo

ЕКСПРЕС – ІНФОРМАЦІЯ

Виконавчим комітетом Миколаївської міської ради прийнято рішення від 27.12.2013 р. № 1244 „Про організацію та проведення громадських робіт на підприємствах, в установах та організаціях усіх форм власності м. Миколаєва на 2014 рік", яким затверджено перелік видів громадських робіт, що мають суспільно-корисну спрямованість, відповідають потребам міста та сприяють його соціально-економічному розвитку, та перелік установ, на яких можлива організація відповідних робіт. Постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 р. №175, визначено порядок організації та проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради уклала угоду (№ 140314022800001 від 28.02.2014) з Корабельним центром зайнятості про організацію та проведення оплачуваних громадських робіт на виконання робіт з благоустрою. Протягом 9 місяців 2014 року до громадських робіт було залучено 78 осіб.

За період січень-червень 2014 р. до участі в громадських та тимчасових роботах залучено 204 особи. Роботи проводились на підприємствах: адміністрація Корабельного районного району, ТОВ «Очерет», фермерські господарства «Владам» та «Квант», ПП «Висотник», ТОВ ЦІТ «Парус-Единение», ТОВ «Рабен», ПП «Таран и К».

Показники активної політики зайнятості в Корабельному районі виконуються в повному обсязі, з тенденцією до перевиконання.

Станом на 01.01.2014 р. на обліку в центрі зайнятості перебувало 544 безробітних. За період січень-вересень 2014 р. зареєстровано – 783 безробітних. Всього безробітних, що були зареєстровані у звітному періоді в Корабельному РЦЗ – 1327 осіб. На кінець звітного періоду на обліку перебувають 416 зареєстрованих безробітних.

За період січень-вересень 2014 року працевлаштовані 1188 особи, з них зареєстрованих безробітних 333 особи. За звітний період професійне навчання пройшли 276 безробітних, започаткували власну справу за сприяння служби зайнятості 25 осіб, 3 особи отримали ваучер для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці.

 

univer3vikyПочаток занять на соціально-просвітницьких курсах «Університету третього віку»

У вересні місяці розпочалися заняття соціально-педагогічного проекту на факультетах «Університету третього віку» на базі відділення соціально-побутової адаптації Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради. Підопічні нашого відділення на факультеті «Психології та право» відвідали лекції, які провела волонтер, юрист за фахом Корованенко С.А. Вона надала цікаву, пізнавальну інформацію на теми: «Угода з ЄС», «НАТО: за та проти», де висвітлила актуальні теми, що обговорюються в суспільстві та відповіла на питання присутніх.

univer3viky-2Заняття на факультеті «Здоровий спосіб життя» розпочалися цікавими лекціями, які провів спеціаліст з бальної хореографії, кандидат в майстри спорту з бойових мистецтв Зінченко Ю.І. Теоретичні заняття він підкріпив практичними заняттями з оздоровчої гімнастики. Майстер провів вже кілька занять з підопічними і вони з задоволенням та цікавістю відвідують його уроки по корекції постави, розучують вправи з суглобної гімнастики та ставлять багато запитань як сформувати своє тіло та підтримувати його здоровим.

З початку навчального року наші підопічні з задоволенням відвідують факультет «Музичний», який веде музичний керівник Тимонова С.П., де вони знайомляться з новими піснями, згадують свої улюблені та готують розважальні програми для підопічних та мешканців нашого району. Ось і на Міжнародний день громадян похилого віку та День ветерана наші активісти підготували та провели музично-розважальну програму "Хай повниться Ваше життя добротою», де учасники самодіяльного ансамблю «Журавушка» виконали українські народні та популярні пісні.

Хочеться побажати нашим підопічним та відвідувачам здоров'я, активного, радісного спілкування та цікавих зустрічей у нашому відділенні. Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до наших заходів та пропонуємо співпрацю активним та талановитим людям.

Заступник директора міського територіального центру Г.М. Громов

 

1

Стартували районні «Спортивні ігри» серед шкіл Корабельного району

Вже 14-й рік поспіль в Корабельному районі проходить спартакіада серед шкіл району. «Районні спортивні ігри» цього року будуть включати в себе 20-ть видів спортивних змагань: легка атлетика, баскетбол, волейбол, гандбол, настільний теніс, шахи та інші.

- Ми раді, що незважаючи на складний час, нам вдається вже багато років поспіль проводити даний захід, - розповів голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов. - Завдяки вчителям фізкультури в школах і завдяки нашим партнерам - це колективи Миколаївського глиноземного заводу та морського спеціалізованого порту «Ніка-Тера» - ми популяризуємо спорт не на словах, а на ділі. Результатом цієї роботи є перше місце команди Корабельного району в обласних змаганнях.

Урочисте відкриття змагань пройшло на стадіоні парку «Богоявленський».

27

- Наше підприємство завжди виступало і виступає за розвиток спорту, - звернувся до спортсменів голова товариства «МСП Ніка-Тера» Олександр Гайду. - Самі співробітники беруть активну участь у спортивному житті міста. Ми намагаємося підтримувати такі заходи. Молодь - це майбутнє нашої держави, а життя в ритмі спорту - це запорука здоров'я на довгі роки. Мені хотілося, щоб Корабельний район знову показав кращі результати на міському та обласному етапах спартакіади. Від компанії бажаю удачі, більше спортивного азарту, перемог і гідних результатів!

- Компанія РУСАЛ вже не перший рік допомагає в проведенні шкільної спартакіади. Ми вважаємо, що формування здорового способу життя має відбуватися з самого дитинства, - поділилася своєю думкою директор з персоналу СЦ «Металург» Тетяна Баранець. - Сьогодні навчившись любити спорт, ви передасте це своїм дітям, а ми в результаті отримаємо здорову націю. Ну а в змаганнях, які починаються для вас сьогодні, нехай переможе найсильніший!36

«Спортивні ігри» цього дня почалися легкою атлетикою, на черзі - футбол і волейбол. Щоб охопити спортивними змаганнями учнів різного віку, розроблено цілий комплекс ігор. «Олімпійське лелеченя» пройде для учнів 5-6-х класів, «Козацький гард» - для учнів усіх шкіл, починаючи з 7-го класу. «Олімпійські надії» - змагання для найменших учнів початкової школи.

Спартакіада починається з жовтня і триває весь навчальний рік. Її підсумки підведуть у травні 2015 року.

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2673
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 1032882

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"