Головна

У зв'язку з поганими погодними умовами свято в Корабельному районі, заплановане за підтримки Центру соціальних програм компанії РУСАЛ і Молодіжної ради промплощадки НГЗ, присвячений Дню захисту дітей, "Разом з дітьми" переноситься на 6 та 7 червня.

afisha_RUSAL-2014-2

 

pensionНа порядку денному – взаємодія органів виконавчої влади

26 травня 2014 року в Корабельному районі м. Миколаєва проведено «круглий стіл» з питань взаємодії проведення «круглого столу» з питань взаємодії управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м.Миколаєва, Державної податкової інспекції у Корабельному районі м.Миколаєва ГУ Міндоходів у Миколаївській області та Корабельного відділу Державної виконавчої служби Миколаївського міського управління юстиції щодо надходження коштів єдиного соціального внеску, страхових внесків на обов’язкове державне пенсійне страхування та інших платежів для забезпечення своєчасної виплати пенсій та державних допомог.

читати далі...

 

olshancev2Адміністрація Корабельного району планує у 2014 році за рахунок бюджетних коштів виконати капітальний ремонт доріг з улаштуванням асфальтобетонного покриття за такими адресами:

- вул. Терешкова від пр. Жовтневого до вул. Ударної;

- вул. Академіка Рильського від вул. Терешкової до вул. Марії Ульянової;

- вул. Литовченка від пр. Жовтневого до вул. Рильського;

- вул. Нахімова від будинку № 28 до вул. Уборевича;

- вул. Рибна від вул. Коллонтай до вул. Литовченка;

- пров. Блюхера;

- вул. Балтійська від вул. Леваневського в бік овочевої бази.

та тротуару по вул. Генерала Попеля від вул. Лесі Українки до дитячого садочку.

Крім того, адміністрація Корабельного району планує виконати поточний ремонт доріг:

1. з улаштуванням покриття типу «біле шосе» по таким вулицям:

- вул. Толстого в бік вул. Автомобільної;

- вул. Уральська (продовження робіт);

- вул. Приміська (продовження робіт);

- вул. Пшеніцина від вул. Тернопільської до вул. Червоно сільської;

2. з улаштуванням асфальтобетонного покриття:

- вул. Новобудівна;

- вул. Братська.

та тротуару по вул. Уборевича від пр. Жовтневого в бік вул. Ушакова.

 

«Країна дитинства – країна добра»

Сьогодні всі наші думки і почуття об'єдналися в одному загальному пориві бажання жити у мирі. Саме тому програма присвячена Дню захисту дітей, яка пройшла в бібліотеці для дітей №8 була про мир. На майданчику біля бібліотеки, вранці, 2 червня, зібралися діти з шкільних літніх таборів Корабельного району. Разом з веселими персонажами Веселкою і «Врединой» діти грали, танцювали і говорили про те, що ж потрібно для миру на землі і як добре жити у світі. За допомогою чарівного Квіточки – «Семицветика» і його пелюсток діти дізналися про те, що потрібно дружити і бути добрим, і обов'язково допомагати один одному. Дітлахам сподобалося танцювати, плескаючи в долоні, вони швидко розучили веселий танець «Чівава», голосно прокричали примовку про мир і літо та із задоволенням пострибали на скакалках.

DZD2014-4

DZD2014-5

На свято завітали з подарунками гості: голова Корабельної організації Товариства Червоного Хреста України Тетяна Медвєдєва, представник сектору кримінальної міліції у справах дітей, який нагадав дітям про Правила безпечної поведінки під час літніх канікул. Від адміністрації Корабельного району діти отримали смачне морозиво. Кульмінація програми - запрошення дітей до участі у програмі літнього читання «Різнобарвне книжкове літо - 2014».

DZD2014-6

 

spartSCHOOL1Гарне здоров'я – відмінне навчання

28 травня в Дитячо-юнацькому спортивному оздоровчому комплексі м. Миколаєва (директор Ігор Болотов) відбулось урочисте підведення підсумків шкільної Спартакіади Корабельного району за 2013-2014 навчальний рік.

Спартакіада в Корабельному районі серед учнів загальноосвітніх шкіл району - це ініціатива адміністрації Корабельного району та міського управління освіти . Вона стала традиційною і викликає незмінно великий інтерес і активність, як у школярів, так і у викладачів навчальних закладів району.

spartakiada_2014-1.jpg

В урочистому закритті спартакіади взяли участь голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов, голова ТОВ "МСП Ніка-Тера" Олександр Гайду, депутат Миколаївської міської ради Олександр Жолобецький, заступники голови адміністрації району Валентин Красножон, Олександр Гвозденко, регіональний інспектор міського управління освіти Тетяна Калініченко, відповідальний за спортивно-масову роботу в Корабельному районі Олег Бабієнко.

spartakiada_2014-3

spartakiada_2014-4

Голова адміністрації Корабельного району Олександр Цуканов вручив учасникам спартакіади грамоти, кубки, дипломи та подарунки. Переможці отримали спортивну форму від голови ТОВ "МСП Ніка-Тера" Олександра Гайду, а Олександр Жолобецький вручив святкові сертифікати.

spartakiada_2014-5

spartakiada_2014-6

Регіональний інспектор міського управління освіти Тетяна Калініченко вручила кубок збірній команді Корабельного району, яка посіла перше місце в XIII –й обласній спортивній грі серед загальноосвітніх навчальних закладів.

Справжнє спортивне свято прикрасили своїми виступами вихованка секції художньої гімнастики ДЮСОК Чорнобривець Ангеліна (тренер-викладач Чикал Дар'я) та вихованці Дитячого Центру позашкільної роботи танцювальний клуб "Кураж" (керівник Пруднікова Ніла).

 

Шановні керівники підприємств, установ та організацій, голови профспілкових комітетів та представники трудових колективів м. Миколаєва!

Керуючись ст. 2 Закону України „Про колективні договори і угоди", ч.7 ст. 65 Господарського кодексу України, ст.ст. 11,12 Кодексу Законів про працю України, ст. 19, ст. 20 Закону України „Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності", Генеральною угодою та висловлюючи прагнення й готовність до ділового конструктивного співробітництва щодо стабілізації та зростання виробництва, забезпечення життєдіяльності соціальної сфери, посилення соціального захисту та підвищення життєвого рівня населення міста, повідомляємо про продовження колективно-договірної компанії у 2014 році.

Локальний нормативний акт, яким є колективний договір укладається з метою забезпечення ефективної виробничої діяльності, регулювання соціально-трудових відносин, захисту соціально-економічних прав трудящих та їх сімей, підвищення життєвого рівня населення в умовах ринкових реформ на підприємствах, в організаціях та установах.

Сфера укладення колективних договорів - це підприємства, установи, організації незалежно від форм власності і господарювання, які використовують найману працю і мають право юридичної особи.

Розробка і укладення колективного договору проводиться на підставі чинного законодавства.

Кодексом законів про працю України та Законом України "Про колективні договори і угоди" визначені правові засади розробки, укладання та виконання колективних договорів і угод з метою сприяння регулювання трудових відносин та соціально-економічних інтересів працівників і власників.

Зміст колективного договору, згідно чинного законодавства, визначається сторонами в межах їх компетенції та може передбачати додаткові порівняно з чинним законодавством і угодами гарантії, соціально-побутові пільги.

Укладений колективний договір підлягає повідомній реєстрації.

Порядок повідомної реєстрації галузевих і регіональних угод, колективних договорів визначений Постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 р. за № 115.

У м. Миколаєві повідомну реєстрацію колективних договорів проводить управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, за адресою: вул. Мала Морська, 19, каб. 11, тел. для довідок: 37-68-08, 37-68-00.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті міської ради.

 

pensionУВАГА! ЗМІНИ В ЗАКОНОДАВСТВІ!

Управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м.Миколаєва повідомляє, що Законом України від 27.03.2014 № 1166 “Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні” внесено зміни до Закону України “Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування” якими встановлено, що юридичні та фізичні особи, які здійснюють операції з купівлі іноземної валюти в безготівковій та/або готівковій формі, сплачують збір на обов’язкове державне пенсійне страхування у розмірі 0,5 відсотка від суми операції з купівлі іноземної валюти в безготівковій та/або готівковій формі. Зазначені зміни набрали чинності 1 квітня 2014 року.

Банки подають до 20 числа місяця, що настає за звітним, до органів Пенсійного фонду України звіт про нарахування (утримання) та сплату збору на обов'язкове державне пенсійне страхування при здійсненні операцій з купівлі іноземної валюти юридичними та фізичними особами у безготівковій та/або готівковій формі у порядку та за формою, визначеними Кабінетом Міністрів України.

Пенсійним фондом України розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 1998 р. № 1740”, яким передбачено форму Звіту про нарахування та сплату збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з операцій з купівлі іноземної валюти у безготівковій та/або готівковій формі. На сьогодні зазначений проект знаходиться на погоджені із зацікавленими міністерствами та відомствами.

Звіт про нарахування та сплату збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з операцій з купівлі іноземної валюти у безготівковій та/або готівковій формі платники подаватимуть, після прийняття Кабінетом Міністрів України вищезазначеної постанови.

За додатковою інформацією Ви можете звернутися до управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва за адресою: вул. Артема 1-Б, каб. 14, 23 тел.: 25-50-50, 63-50-40, 63-50-41.

Адміністрація Управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі м. Миколаєва.

 

konferenc

 

Mykolrada

vru1

prezident

kmu

decent_vlad

calc

header_bg

dfs

MykolaevOblEnergo

gaz

logo_zavod

Погода в Николаеве

Пользователи : 2
Статьи : 2531
Ссылки : 6
Просмотры материалов : 942056

time

 

Графіки прийому громадян

депутатами та держслужбовцями

району

 convertmin

 54050, Україна, м.Миколаїв,

просп.Богоявленський, 314

Електронна приймальня

znak

 

Питання "гарячої лінії"